Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.003 firme active, dintre care 19.822 au depus bilanț pentru 2025 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 69,3 mld RON, e 6,6% din cea a județului; firma medie facturează cu 45,9% sub media județului. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 9,0%.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| ADY TRANS BETON SRL SRL | 32022007 | 4399 | 129.311 (2025) |
| LORRIERE S.R.L. SRL | 50122055 | 7311 | 129.262 (2025) |
| NITMEDIA S.R.L. SRL | 50815582 | 7311 | 129.053 (2025) |
| PING POC S.R.L. SRL | 49976178 | 9329 | 129.000 (2025) |
| JURGEN ECOMMERCE SOLUTIONS SRL SRL | 30144733 | 4791 | 128.985 (2025) |
| PROCONT L&F SRL SRL | 16401351 | 6920 | 128.974 (2025) |
| PHOTOCOACHING SRL SRL | 36662815 | 8559 | 128.962 (2025) |
| GOLD ENERGY S.R.L. SRL | 50474574 | 4321 | 128.950 (2024) |
| YUH-PAN S.R.L. SRL | 38831155 | 6391 | 128.942 (2025) |
| VOGUE TRAVEL S.R.L. SRL | 40896733 | 7911 | 128.892 (2024) |
| LA FABRIQUE MEDIA PRODUCTION S.R.L. SRL | 49525518 | 8230 | 128.891 (2025) |
| REVITAL ARMONY S.R.L. SRL | 39530789 | 8559 | 128.889 (2025) |
| DRIVER GET S.R.L. SRL | 44714150 | 4933 | 128.866 (2025) |
| DORIS TOTAL COM SRL SRL | 15680835 | 4711 | 128.857 (2025) |
| DITNER SERVICES SRL SRL | 34765164 | 7311 | 128.800 (2025) |
| AINOG SERV SRL SRL | 34823885 | 7499 | 128.800 (2023) |
| PSYNEST S.R.L. SRL | 43797866 | 8690 | 128.780 (2025) |
| NEUROCHIRURG PADURARU ADRIANA S.R.L. SRL | 43268423 | 8622 | 128.737 (2025) |
| ODERMA CARE LINE S.R.L. SRL | 46295732 | 9604 | 128.506 (2025) |
| EKARION S.R.L. SRL | 51865503 | 7020 | 128.500 (2025) |
| ROBECO EXPRESS SRL SRL | 21317681 | 4690 | 128.477 (2016) |
| EVIA INSTAL SRL SRL | 21954790 | 4322 | 128.436 (2025) |
| BEE TWINS S.R.L. SRL | 41964437 | 6820 | 128.424 (2025) |
| FORTY SIX & 2 IMPLEMENTATION S.R.L. SRL | 47816260 | 7311 | 128.400 (2025) |
| BEAUTY CONCEPT BY POPOVICI LAURA S.R.L. SRL | 49705918 | 9621 | 128.340 (2025) |
| PAUL STÂNGĂ BAND SRL SRL | 35176183 | 9020 | 128.329 (2025) |
| DNY TOP TEAM EXPERT S.R.L. SRL | 40575113 | 6831 | 128.275 (2025) |
| CONDOR TEHNIC PROIECT SRL SRL | 28027430 | 7111 | 128.271 (2025) |
| MAHMOUD TEACHERS S.R.L. SRL | 43169632 | 9621 | 128.251 (2025) |
| CONDOMININSTAL SRL SRL | 29319548 | 6832 | 128.200 (2025) |
| DLZRENT S.R.L. SRL | 43635341 | 4933 | 128.158 (2022) |
| LUDA WORLD SRL SRL | 37436344 | 9313 | 128.145 (2025) |
| SUPERSTRING CONSULTING S.R.L. SRL | 51103744 | 7020 | 128.130 (2025) |
| BENGAS RISE S.R.L. SRL | 51583910 | 8299 | 128.101 (2025) |
| SMART CLOUD COMPANY SRL SRL | 35081199 | 4650 | 128.092 (2025) |
| A.S. BRO CRIO SPORT SRL SRL | 16660887 | 9311 | 128.080 (2025) |
| EXCELLENT BODY S.R.L. SRL | 47689832 | 9621 | 128.035 (2025) |
| RIVERA HOLDINGS S.R.L. SRL | 32379060 | 6831 | 128.019 (2025) |
| PIRVAN BUSINESS GROUP S.R.L. SRL | 40695527 | 4933 | 127.995 (2025) |
| MILADY YACHTING S.R.L. SRL | 47475146 | 7721 | 127.976 (2025) |
| RISING ESTATE S.R.L. SRL | 50080936 | 6832 | 127.903 (2024) |
| LIDER DIS-CONT SRL SRL | 31598649 | 8299 | 127.900 (2025) |
| MOLAR DENT IMPEX SRL SRL | 4361792 | 8623 | 127.851 (2025) |
| OFTACLINIC SRL SRL | 14195921 | 8622 | 127.845 (2025) |
| ADL-EX SRL SRL | 9030285 | 1071 | 127.777 (2022) |
| DCVEITH SRL SRL | 25720198 | 6820 | 127.776 (2025) |
| ANTIC RESTORE SRL SRL | 19061165 | 9524 | 127.700 (2025) |
| EDECASA HOME DECOR SRL SRL | 33463931 | 6820 | 127.675 (2025) |
| MARKIBIZ S.R.L. SRL | 40959459 | 7311 | 127.582 (2024) |
| PROT ADVISORY S.R.L. SRL | 47541762 | 6210 | 127.515 (2025) |