Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.003 firme active, dintre care 19.822 au depus bilanț pentru 2025 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 69,3 mld RON, e 6,6% din cea a județului; firma medie facturează cu 45,9% sub media județului. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 9,0%.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| G.D. CONTAB EXPERT SRL SRL | 15199166 | 6920 | 53.488 (2025) |
| PERFECT ALL S.R.L. SRL | 50508219 | 4332 | 53.481 (2025) |
| IONUT SI FLORI SRL SRL | 14978591 | 4752 | 53.418 (2022) |
| HOSTOMIC ROMANIA S.R.L. SRL | 49371001 | 6310 | 53.413 (2025) |
| 3A CONTENT MARKETING S.R.L. SRL | 43864612 | 7311 | 53.400 (2025) |
| SILVIU & FRIENDS SRL SRL | 38031640 | 9602 | 53.376 (2025) |
| DIP TEXTIL 2002 SRL SRL | 15072269 | 1413 | 53.360 (2024) |
| WEBHOST SYSTEMS SRL SRL | 32398002 | 6110 | 53.298 (2020) |
| SWITHUB S.R.L. SRL | 43360534 | 6210 | 53.292 (2025) |
| IULIAN TAXI SRL SRL | 33224462 | 4932 | 53.243 (2025) |
| SMARTCAT MEDIA SOLUTIONS SRL SRL | 33905731 | 7311 | 53.233 (2025) |
| VIA ZULIAN SRL SRL | 32388564 | 7311 | 53.232 (2025) |
| MEDICARE PRODUCT S.R.L. SRL | 46712481 | 4646 | 53.228 (2025) |
| ZHU ACTIV TRADING S.R.L. SRL | 51007216 | 4690 | 53.182 (2025) |
| BEST SPARE PARTS S.R.L. SRL | 42408294 | 4532 | 53.169 (2025) |
| BI-ART MAGIC SRL SRL | 36529674 | 4719 | 53.109 (2025) |
| POINT76 S.R.L. SRL | 52901809 | 9531 | 53.100 (2025) |
| INGENIOUS MEDIA SRL SRL | 33727456 | 6310 | 53.066 (2025) |
| PROGRES CONCEPT SRL SRL | 36624170 | 7111 | 53.053 (2025) |
| ELECTRO POMPE MARIUS SRL SRL | 18516501 | 9529 | 53.030 (2025) |
| INDUSTRIAL ENGINEERING INTERNATIONAL SRL SRL | 29079020 | 7112 | 53.029 (2020) |
| HICARS S.R.L. SRL | 51029389 | 4933 | 53.025 (2025) |
| BUCURIE ABUNDENTA S.R.L. SRL | 45658538 | 3240 | 53.006 (2025) |
| IANU ESTATE S.R.L. SRL | 46454668 | 6831 | 52.994 (2025) |
| EMARKET ALL S.R.L. SRL | 50988249 | 4791 | 52.988 (2025) |
| AERODIN SRL SRL | 4195932 | 7210 | 52.987 (2025) |
| EDEN EVENTS S.R.L. SRL | 35088731 | 7420 | 52.970 (2024) |
| DEXTERA INNOVATION SRL SRL | 35347364 | 6832 | 52.951 (2025) |
| DHARMA INNOVATION S.R.L. SRL | 37850795 | 8210 | 52.920 (2025) |
| SERELE MATEI S.R.L. SRL | 49520626 | 4941 | 52.853 (2024) |
| MULTIMEDIABEST INNOVATION & TECHNOLOGIES S.R.L. SRL | 49473419 | 7311 | 52.710 (2025) |
| COLOURS OF EDUCATION S.R.L. SRL | 51006750 | 8551 | 52.708 (2025) |
| PLAN ABC - ACTIONS BACKGROUND COMMUNICATION S.R.L. SRL | 38737191 | 7022 | 52.643 (2025) |
| QUANTUM CYBER SYSTEMS S.R.L. SRL | 49676740 | 6210 | 52.604 (2025) |
| DURBY STADIUM ADVERTISING S.R.L. SRL | 40078025 | 7311 | 52.586 (2025) |
| VELOCRISCAT S.R.L. SRL | 41531816 | 5320 | 52.584 (2025) |
| DIRECT SALES COMMUNICATIONS SRL SRL | 30384485 | 8299 | 52.577 (2025) |
| KARP SCHI DE TURĂ S.R.L. SRL | 24080376 | 7022 | 52.570 (2022) |
| ALTFEL SERVICII DE ADMINISTRARE S.R.L. SRL | 39342858 | 6832 | 52.529 (2025) |
| ALOHOMORA DIGITAL SOCIETY S.R.L. SRL | 46881480 | 6201 | 52.509 (2025) |
| ZOE ZIA SRL SRL | 37741062 | 1413 | 52.500 (2023) |
| FREEFLOW TECHNOLOGIES S.R.L. SRL | 49778855 | 6210 | 52.495 (2025) |
| WIDE LOGIC SOLUTIONS S.R.L. SRL | 47484306 | 6210 | 52.459 (2025) |
| ALCRIS TOUR CAR SRL SRL | 34553030 | 4932 | 52.458 (2025) |
| TIDES AUDIO SRL SRL | 37891060 | 5912 | 52.458 (2025) |
| BRIM VALUATION SRL SRL | 35182185 | 7111 | 52.452 (2025) |
| PRO ESTHETIC LAB S.R.L. SRL | 50362457 | 4645 | 52.436 (2025) |
| MEDIA DRIVE MARKETING S.R.L. SRL | 50387265 | 7311 | 52.419 (2024) |
| NAWASDENT SRL SRL | 34682905 | 3250 | 52.380 (2025) |
| HAINE TRENDY FASHION MANAGEMENT S.R.L. SRL | 45969097 | 4771 | 52.365 (2025) |