Firme din Sectorul 6
București
Sectorul 6 are 36.682 de firme active, dintre care 10.747 au depus bilanț pentru 2016 — 14,8% din firmele județului București. Densitatea e de 112,9 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 47,9 mld RON, e 12,5% din cea a județului; firma medie facturează cu 16,5% sub media județului.
Cele mai multe firme sunt în transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 6,4%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 5,5%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,7%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| LUVE8 AGENCY S.R.L. SRL | 47125647 | 8299 | 363.364 (2025) |
| ANDAK CONSULTING S.R.L. SRL | 39299839 | 7112 | 363.287 (2025) |
| PROJECT NOMAD S.R.L. SRL | 43103093 | 7112 | 363.247 (2025) |
| G BECK INDUSTRIES S.R.L. SRL | 35683631 | 4100 | 363.191 (2024) |
| QUECTOSOFT S.R.L. SRL | 50908754 | 6201 | 363.147 (2025) |
| PROCESSWISE S.R.L. SRL | 50842722 | 7112 | 363.093 (2025) |
| BMC SOFTWARE CONSULTING S.R.L. SRL | 49337816 | 6210 | 363.062 (2025) |
| TECHROAD TRAINING S.R.L. SRL | 42062386 | 8559 | 362.993 (2025) |
| ROB-MAR FASHION S.R.L. SRL | 42071554 | 4642 | 362.993 (2023) |
| R DRIVE TRADE SRL SRL | 33931757 | 4781 | 362.915 (2025) |
| MELY MAIN CONCEPT S.R.L. SRL | 36363180 | 6621 | 362.878 (2025) |
| ISAFE RESULTS S.R.L. SRL | 44888032 | 7499 | 362.805 (2025) |
| MICRO ART CONSTRUCT S.R.L. SRL | 45638549 | 7112 | 362.800 (2025) |
| VOCON AGRO SRL SRL | 32188965 | 0520 | 362.791 (2025) |
| MIREL PANĂ CONSTRUCT SRL-D SRL | 36166730 | 4120 | 362.769 (2025) |
| VLAD V.1.0 TECHNOLOGY SRL SRL | 18572986 | 6220 | 362.748 (2025) |
| TOTAL PIBO SOLUTIONS S.R.L. SRL | 48217668 | 4341 | 362.744 (2023) |
| NALA SOUND SCULPTURE S.R.L. SRL | 44875350 | 3220 | 362.490 (2025) |
| GEOPHYSICAL SURVEY S.R.L. SRL | 45244641 | 7112 | 362.420 (2025) |
| TRIANDI THREE COM SRL SRL | 10874105 | 4789 | 362.329 (2025) |
| ANA ŞI ŞTRUMFII SRL SRL | 32425972 | 4939 | 362.135 (2025) |
| S & G DIVERTIS IMPORT EXPORT SRL SRL | 6301304 | 8553 | 362.130 (2025) |
| MAY SOFTGATE S.R.L. SRL | 41825722 | 6202 | 362.050 (2025) |
| MGM RENT A CAR S.R.L. SRL | 48873301 | 7711 | 361.832 (2025) |
| KYRT UNICORN SERVICES S.R.L. SRL | 45056699 | 6202 | 361.832 (2025) |
| DENTMED - BLUE SRL SRL | 15211910 | 8623 | 361.830 (2025) |
| GRAND MASTERS EVENTS S.R.L. SRL | 37080033 | 8559 | 361.800 (2025) |
| VMV LEATHER PRO S.R.L. SRL | 44207378 | 9531 | 361.650 (2025) |
| LABORATORUL LIRIC S.R.L. SRL | 42449952 | 9001 | 361.627 (2025) |
| SONTE TEHNOCONTROL SRL SRL | 37438523 | 4120 | 361.515 (2025) |
| IDEAL FAST TRADE S.R.L. SRL | 41579156 | 4619 | 361.472 (2025) |
| ALWAYS BE CAREFUL TRAINING S.R.L. SRL | 46121655 | 7499 | 361.448 (2025) |
| CATS CODE S.R.L. SRL | 43312014 | 6201 | 361.446 (2025) |
| SHARF PRODUCTION SRL SRL | 35451089 | 5911 | 361.246 (2025) |
| ALISTEF CREW IT S.R.L. SRL | 41963164 | 6220 | 361.204 (2025) |
| GMA GOOD CLEAN S.R.L. SRL | 51719575 | 8121 | 361.168 (2025) |
| COPILANDIA S.R.L. SRL | 47756389 | 9329 | 361.082 (2025) |
| METAWEB SRL SRL | 33541444 | 6210 | 361.062 (2025) |
| INSTALATII EXCELENT SRL SRL | 18350017 | 4322 | 361.049 (2025) |
| IRBAPI SYSTEMS S.R.L. SRL | 18857274 | 6920 | 360.951 (2025) |
| L.S.T. TOTAL BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. SRL | 39537027 | 7020 | 360.920 (2025) |
| CONEXVIAL S.R.L. SRL | 52806181 | 4211 | 360.866 (2025) |
| ACD TRANSPORT S.R.L. SRL | 50448311 | 4941 | 360.859 (2025) |
| GHITESCU TRANS S.R.L. SRL | 44980267 | 4941 | 360.835 (2025) |
| 3D ARHI-PRO TEAM S.R.L. SRL | 39239276 | 7112 | 360.793 (2025) |
| SEMINA TRADING SRL SRL | 4694720 | 4618 | 360.643 (2025) |
| BM WEB SERVICES GROUP S.R.L. SRL | 42910168 | 6201 | 360.508 (2025) |
| SOLVERINE S.R.L. SRL | 44330663 | 7020 | 360.453 (2025) |
| ENESRA DEVELOPMENT S.R.L. SRL | 47533859 | 6210 | 360.187 (2025) |
| FNA ENTERPRISES SRL SRL | 37636563 | 7410 | 360.000 (2025) |