Firme din Sectorul 6
București
Sectorul 6 are 36.661 de firme active, dintre care 10.743 au depus bilanț pentru 2016 — 14,8% din firmele județului București. Densitatea e de 112,8 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 48,0 mld RON, e 12,5% din cea a județului; firma medie facturează cu 16,5% sub media județului.
Cele mai multe firme sunt în transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 6,4%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 5,5%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,7%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| CBD WITH LOVE S.R.L. SRL | 47925607 | 4778 | 6.300 (2025) |
| ALIOMA MANAGEMENT GROUP S.R.L. SRL | 45183021 | 6832 | 6.300 (2025) |
| SILS S.R.L. SRL | 52691928 | 4933 | 6.291 (2025) |
| DECOKID S.R.L. SRL | 39869000 | 4791 | 6.291 (2024) |
| SALENESS S.R.L. SRL | 49337697 | 7311 | 6.280 (2024) |
| SILPA SRL SRL | 15381744 | 7022 | 6.273 (2019) |
| CARSILV PREST SRL SRL | 38430803 | 4711 | 6.267 (2018) |
| DACOP'S SERV-COM SRL SRL | 13252670 | 7222 | 6.251 (2025) |
| BZD SURGICAL MED S.R.L. SRL | 51060015 | 8621 | 6.250 (2025) |
| ADVANCER MEDIA LAB S.R.L. SRL | 52791749 | 5911 | 6.235 (2025) |
| YRY-SOLARIS SRL SRL | 29768296 | 9621 | 6.233 (2025) |
| TRUE REDESIGN VENTURES S.R.L. SRL | 48875949 | 7020 | 6.221 (2025) |
| WORLD MUSIC SERVICES SRL SRL | 22001074 | 7499 | 6.220 (2025) |
| MOSAIC BLUE S.R.L. SRL | 48337311 | 4690 | 6.214 (2025) |
| SPHYNX DENTAL CLINIQUE S.R.L. SRL | 49668062 | 8623 | 6.212 (2025) |
| CXA VELOCITY S.R.L. SRL | 51979702 | 4781 | 6.204 (2025) |
| CNA PROFESSIONAL ACCOUNTING S.R.L. SRL | 52369893 | 6920 | 6.200 (2025) |
| IIV ARCHITECTURE OFFICE S.R.L. SRL | 45395954 | 7111 | 6.200 (2022) |
| KWML INVESTMENT S.R.L. SRL | 52851816 | 4791 | 6.183 (2025) |
| DNA System SRL SRL | 14790627 | 4646 | 6.175 (2025) |
| RAW ESTATE S.R.L. SRL | 47802370 | 6831 | 6.173 (2025) |
| JTR TURQOISE COMPANY S.R.L. SRL | 41905244 | 4712 | 6.167 (2024) |
| DEEP CONVOLUTION S.R.L. SRL | 43089410 | 6201 | 6.160 (2025) |
| RPS COMPANY S.R.L. SRL | 51476271 | 4712 | 6.150 (2025) |
| HORTZY BUSINESS TRANS S.R.L. SRL | 45198154 | 4933 | 6.133 (2025) |
| FARMA STOP SERVICES SRL SRL | 4990288 | 4646 | 6.119 (2024) |
| C&C EXPERT CONTA S.R.L. SRL | 50563388 | 6920 | 6.100 (2025) |
| MOZAIC ALE WORKS S.R.L. SRL | 50370000 | 4634 | 6.081 (2025) |
| OT DENTO-FACIAL ESTHETICS S.R.L. SRL | 40288825 | 8623 | 6.055 (2025) |
| ASGARD CODE SRL SRL | 35976658 | 6311 | 6.049 (2025) |
| ENSO HEALTH S.R.L. SRL | 49401315 | 8559 | 6.030 (2024) |
| VINAYAK STAR S.R.L. SRL | 45458718 | 7820 | 6.025 (2025) |
| RALPH INTL S.R.L. SRL | 40218340 | 4791 | 6.001 (2022) |
| EDMOND DEVELOPMENT ADVISORS S.R.L. SRL | 44892769 | 6812 | 6.000 (2025) |
| ELECTRIC TOP DESIGN SRL SRL | 30827035 | 4321 | 6.000 (2022) |
| LEXCELLENCE S.R.L. SRL | 52578830 | 5226 | 6.000 (2025) |
| SAVIC S.R.L. SRL | 47997220 | 6831 | 6.000 (2025) |
| TANE P&G SRL SRL | 33802973 | 4520 | 6.000 (2025) |
| SMART CONT AUDIT S.R.L. SRL | 45229153 | 6920 | 6.000 (2025) |
| GRUP UNIVERSAL BEST S.R.L. SRL | 44025856 | 8129 | 5.996 (2024) |
| HIGHPOINT CONSULTING S.R.L. SRL | 46036088 | 7490 | 5.975 (2025) |
| FUNCTIONAL STRENGTH TRAINING SRL SRL | 36997870 | 8551 | 5.970 (2025) |
| GOLDEN GLOW PRODUCTION S.R.L. SRL | 48831381 | 4727 | 5.968 (2024) |
| FELIX NATURA SRL SRL | 30057556 | 5630 | 5.959 (2025) |
| PHOEBELIER SRL SRL | 38059340 | 8552 | 5.950 (2025) |
| VLAD AUTO & SERVICES S.R.L. SRL | 35347127 | 4939 | 5.948 (2024) |
| TECH- SOULMUSIC S.R.L. SRL | 49978730 | 4791 | 5.917 (2025) |
| OSS INTEGRATED NETWORKS S.R.L. SRL | 45116758 | 6120 | 5.909 (2025) |
| DALCRIS FINANCIAL CONSULTING SRL SRL | 25114400 | 6920 | 5.900 (2025) |
| SELLX S.R.L. SRL | 49988865 | 4775 | 5.900 (2025) |