Firme din Sectorul 6
București
Sectorul 6 are 36.661 de firme active, dintre care 12.600 au depus bilanț pentru 2018 — 14,8% din firmele județului București. Densitatea e de 112,8 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 56,7 mld RON, e 12,9% din cea a județului; firma medie facturează cu 14,4% sub media județului. Față de 2017, cifra de afaceri a crescut cu 4,7%.
Cele mai multe firme sunt în transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 6,4%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 5,5%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,7%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| VEGO OFFICE SRL SRL | 34237606 | 4619 | 170.812 (2025) |
| ELENA CACIULAN FIZIOCLINIQUE TRAINING S.R.L. SRL | 45454112 | 8559 | 170.800 (2025) |
| NOR-FIR SRL SRL | 24559787 | 4771 | 170.762 (2025) |
| REPUBLICA DE GRAFICĂ SRL SRL | 38260709 | 8559 | 170.736 (2025) |
| STEADY LOGISTICS S.R.L. SRL | 40746850 | 5320 | 170.734 (2025) |
| ASPECTO CONSULTING & MANAGEMENT SRL SRL | 32327184 | 7021 | 170.719 (2024) |
| NMF VEST CONSTRUCT SRL SRL | 30332818 | 4100 | 170.615 (2024) |
| HELEONOR ELMAN INDUCTION S.R.L. SRL | 45809339 | 8559 | 170.581 (2025) |
| MARKET MIC DEVELOPMENT S.R.L. SRL | 46280090 | 4712 | 170.547 (2025) |
| ORTO TRENDLINE S.R.L. SRL | 41962703 | 8623 | 170.542 (2025) |
| SINAR & TRADUCERI SRL SRL | 29901197 | 7430 | 170.526 (2025) |
| WHIZ SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. SRL | 46313863 | 6201 | 170.522 (2025) |
| TELCOGI OPERATIONS S.R.L. SRL | 52311999 | 6290 | 170.458 (2025) |
| ML ENDURANCE S.R.L. SRL | 42644910 | 9319 | 170.456 (2025) |
| BISS BEAUTY STYLE SRL SRL | 35275446 | 9621 | 170.440 (2025) |
| MADE LIGHT S.R.L. SRL | 45067833 | 5520 | 170.424 (2025) |
| REFRESH VISION SRL SRL | 14899650 | 5911 | 170.401 (2025) |
| AHA GLOBAL SRL SRL | 28190037 | 6210 | 170.379 (2025) |
| M & D IRIS SRL SRL | 13571378 | 9602 | 170.356 (2025) |
| TRANSPORT REFLEX SRL SRL | 36379275 | 4933 | 170.322 (2025) |
| ANAMORFIC SRL SRL | 32956982 | 5911 | 170.322 (2025) |
| ANDRALEX STAR S.R.L. SRL | 40934004 | 4711 | 170.299 (2024) |
| MMP SOFTTRONIX S.R.L. SRL | 50518735 | 6201 | 170.249 (2025) |
| SEBACRY FAMILY S.R.L. SRL | 41339021 | 4711 | 170.141 (2020) |
| JUSTMOVEMEDIA S.R.L. SRL | 41663825 | 9313 | 170.125 (2025) |
| ALCEZ INSTAL S.R.L. SRL | 39207800 | 4221 | 170.100 (2025) |
| RSR CARGO SRL SRL | 33228979 | 5320 | 170.055 (2025) |
| LEYZAR MEDIA S.R.L. SRL | 44175667 | 7311 | 170.012 (2025) |
| AUTOCOMPROD SRL SRL | 19917 | 4932 | 169.986 (2025) |
| SIMGHE CONCEPT S.R.L. SRL | 40550640 | 4690 | 169.980 (2025) |
| VINTAGE PLUS SRL SRL | 35621744 | 4712 | 169.973 (2025) |
| VENUS MEDIA ADVERTISING S.R.L. SRL | 34870186 | 7311 | 169.900 (2025) |
| PRESS INNOVATION SRL SRL | 35668372 | 7311 | 169.900 (2025) |
| CONIX IMOBILE S.R.L. SRL | 16033136 | 6832 | 169.900 (2025) |
| ECO FERMA PIETROIU S.R.L. SRL | 45158168 | 0147 | 169.882 (2025) |
| DONTEX MANAGEMENT SRL SRL | 26528574 | 4641 | 169.863 (2025) |
| MOTO HEADS MEDIA TV S.R.L. SRL | 42316506 | 5911 | 169.830 (2024) |
| SYS NETLINUX S.R.L. SRL | 49221489 | 6310 | 169.805 (2025) |
| AVANGARDE REZIDENTIAL CONSTRUCT S.R.L. SRL | 42637980 | 4100 | 169.800 (2025) |
| MARCO DEVIS GLOBAL S.R.L. SRL | 49264323 | 4933 | 169.773 (2025) |
| PERFECT CONSTRUCT TOTAL SRL SRL | 13718720 | 4332 | 169.771 (2025) |
| MACROM PROD S.R.L. SRL | 45135075 | 4711 | 169.742 (2025) |
| KAROLUX MARABOU BOUTIQUE S.R.L. SRL | 39359175 | 4791 | 169.692 (2025) |
| TL NAIL CENTER SRL SRL | 34270866 | 4645 | 169.549 (2025) |
| M@N ATELIER DE CREAŢIE VESTIMENTARĂ SRL SRL | 37071930 | 1421 | 169.535 (2025) |
| PUMAC SA SA | 447042 | 6820 | 169.514 (2025) |
| BROKER SOLUTIONS MANAGEMENT S.R.L. SRL | 44559749 | 7020 | 169.498 (2025) |
| COSCHIM SRL SRL | 433845 | 2042 | 169.482 (2025) |
| REINVENT MAY SERVICES S.R.L. SRL | 48050232 | 8210 | 169.470 (2025) |
| AGA CREW FILMS SRL SRL | 38230457 | 7420 | 169.436 (2025) |