Firme din Sectorul 6
București
Sectorul 6 are 36.661 de firme active, dintre care 13.928 au depus bilanț pentru 2019 — 14,8% din firmele județului București. Densitatea e de 112,8 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 67,8 mld RON, e 12,0% din cea a județului; firma medie facturează cu 19,8% sub media județului. Față de 2018, cifra de afaceri a crescut cu 19,7%.
Cele mai multe firme sunt în transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 6,4%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 5,5%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,7%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| DYNAMIC PARTS SOLUTIONS S.R.L. SRL | 38446494 | 8559 | 130.140 (2025) |
| TRANSPORTATION FAST CMB S.R.L. SRL | 51326797 | 4941 | 130.100 (2025) |
| BOTEZFAM TRANS S.R.L. SRL | 51671221 | 4941 | 130.097 (2025) |
| DOMICRIST COM SRL SRL | 7238329 | 4711 | 130.072 (2025) |
| STEELBOX SRL SRL | 16494989 | 7311 | 130.013 (2025) |
| BB CAPTURE & EDIT SRL SRL | 31026280 | 7420 | 130.000 (2025) |
| CLINICA MEDIBLU S.R.L. SRL | 46035287 | 8691 | 130.000 (2025) |
| PASIUNE CU GUST SRL SRL | 33391720 | 5610 | 130.000 (2025) |
| EXIGENT SOLUTIONS S.R.L. SRL | 39971793 | 7320 | 129.953 (2025) |
| DAN BOLD CLEAN S.R.L. SRL | 47250542 | 8121 | 129.886 (2025) |
| CORAL BUSINESS DEVELOPMENT SRL SRL | 28973535 | 7020 | 129.800 (2025) |
| COSTACRISS CLEANING SERV S.R.L. SRL | 48415606 | 8122 | 129.752 (2025) |
| ELARA ADMIN S.R.L. SRL | 40923315 | 6832 | 129.682 (2025) |
| INIGI PACK S.R.L. SRL | 42743094 | 8292 | 129.634 (2025) |
| KONDIAO S.R.L. SRL | 46159951 | 6203 | 129.601 (2023) |
| GREAT IDEAS S.R.L. SRL | 45443237 | 4617 | 129.600 (2025) |
| MALL4ART PROMEDIA S.R.L. SRL | 50833945 | 7022 | 129.597 (2025) |
| CARDINAL LANDMARKS S.R.L. SRL | 45293253 | 6820 | 129.554 (2025) |
| MOTOR SIDE SRL SRL | 17867920 | 4540 | 129.511 (2023) |
| TECHNIC GROUP GLORIMEX S.R.L. SRL | 51474017 | 7112 | 129.465 (2025) |
| GREEN FILES SRL SRL | 34874900 | 5819 | 129.450 (2025) |
| THE LIGHTROOM SRL SRL | 35422768 | 5911 | 129.448 (2025) |
| FARO ELECTRIC SUPORT SRL SRL | 30697024 | 4618 | 129.408 (2025) |
| TRIUMPH CONSULTING SRL SRL | 17803691 | 7499 | 129.400 (2025) |
| GOTECH NDX SRL SRL | 16356170 | 4933 | 129.385 (2025) |
| MMT 22 GLOBAL FINANCIAL SERVICES S.R.L. SRL | 47100324 | 6920 | 129.383 (2025) |
| EQUAL QUALITY SRL SRL | 36055252 | 7020 | 129.253 (2025) |
| ETIQUETTE HUB S.R.L. SRL | 47698750 | 8552 | 129.200 (2024) |
| TRIDENT GMC PROJECT S.R.L. SRL | 32761980 | 4932 | 129.195 (2025) |
| TITAN STEEL TRADING S.R.L. SRL | 48970720 | 4682 | 129.160 (2025) |
| TOP ACCOUNTING & EXPERTISE SRL SRL | 16558500 | 6920 | 129.050 (2025) |
| RAV APARTMENTS S.R.L. SRL | 42695256 | 6831 | 129.011 (2025) |
| CONSADI GRUP CONS S.R.L. SRL | 43102829 | 4120 | 129.000 (2025) |
| PHOENIX - AGENTIE DE TURISM SRL SRL | 13788491 | 7911 | 128.914 (2025) |
| HADES ENTERTAINMENT SRL SRL | 26372008 | 7311 | 128.833 (2025) |
| HORTIPROD A&A S.R.L. SRL | 51585015 | 0124 | 128.822 (2025) |
| GFS LUKY CONSTRUCT S.R.L. SRL | 48443967 | 4100 | 128.800 (2025) |
| AZEN SALES S.R.L. SRL | 48855860 | 4619 | 128.792 (2025) |
| MARIO FASHION EUROPE SRL SRL | 28999837 | 6311 | 128.784 (2025) |
| GEMINI CREATING S.R.L. SRL | 46907556 | 7413 | 128.740 (2025) |
| PROSPATURA PE ZAPADA S.R.L. SRL | 41935229 | 9319 | 128.711 (2025) |
| AEROBAR CONSULT S.R.L. SRL | 42047963 | 4322 | 128.693 (2025) |
| RUSBET CONSULT S.R.L. SRL | 24986389 | 4333 | 128.683 (2025) |
| ROMCONSULTING C&R 2001 SRL SRL | 14301356 | 6820 | 128.671 (2025) |
| INTELISTAT SOLUTIONS S.R.L. SRL | 41208719 | 6210 | 128.664 (2025) |
| GGG CONT EXPERT SRL SRL | 17251155 | 6920 | 128.585 (2025) |
| EURO HAIDUCU SRL SRL | 37900737 | 7112 | 128.576 (2025) |
| PELIKAN CONSULTING S.R.L. SRL | 38765930 | 6920 | 128.550 (2025) |
| MASSI ASIG SRL SRL | 33037596 | 6622 | 128.516 (2025) |
| CATALINA MARUNTELU AGENT DE ASIGURARE SRL SRL | 32054807 | 6622 | 128.496 (2022) |