Firme din Sectorul 6
București
Sectorul 6 are 36.682 de firme active, dintre care 15.126 au depus bilanț pentru 2020 — 14,8% din firmele județului București. Densitatea e de 112,9 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 70,0 mld RON, e 12,5% din cea a județului; firma medie facturează cu 16,9% sub media județului. Față de 2019, cifra de afaceri a crescut cu 3,2%.
Cele mai multe firme sunt în transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 6,4%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 5,5%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,7%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| OPT DEV S.R.L. SRL | 50947460 | 6210 | 333.344 (2025) |
| ORGANIC CONSULTING S.R.L. SRL | 45986055 | 8210 | 333.318 (2025) |
| AVRAM SERVICE IMPEX SRL SRL | 14864236 | 4711 | 333.277 (2025) |
| TFG META SOLUTIONS S.R.L. SRL | 49533880 | 7490 | 333.263 (2025) |
| FANUSH S RADU S.R.L. SRL | 45836031 | 4939 | 333.229 (2025) |
| TECHBRO GSM S.R.L. SRL | 45007998 | 9510 | 333.222 (2025) |
| CRZ REAL CONSTRUCT S.R.L. SRL | 46855988 | 7732 | 333.197 (2024) |
| GETMETAL ENGINEERING SRL SRL | 16947990 | 7112 | 332.989 (2025) |
| BUTTERFLY BEAUTY BOUTIQUE S.R.L. SRL | 42604436 | 9622 | 332.909 (2025) |
| AGRERO S.R.L. SRL | 48512617 | 7112 | 332.836 (2025) |
| MACRONE MEDIA S.R.L. SRL | 50569305 | 7311 | 332.816 (2025) |
| IRINACLINICAMED SRL SRL | 37059040 | 8622 | 332.771 (2025) |
| MINSTAL CONSULTING SRL SRL | 19738395 | 7112 | 332.757 (2025) |
| AD-LIAKADA S.R.L. SRL | 50794633 | 8299 | 332.717 (2025) |
| NORTHWEST CREATIONS S.R.L. SRL | 50961650 | 6210 | 332.630 (2025) |
| ANG LUXURY INVEST S.R.L. SRL | 45884322 | 6831 | 332.564 (2025) |
| IMEIOK S.R.L. SRL | 50540368 | 6391 | 332.497 (2025) |
| ECOFIS DC S.R.L. SRL | 50464007 | 6920 | 332.476 (2025) |
| FLORI & COS IMPEX PROD SRL SRL | 32188868 | 4711 | 332.405 (2025) |
| KLOTECH SOFT SRL SRL | 34448816 | 6201 | 332.280 (2025) |
| ELITE IT SOLUTIONS S.R.L. SRL | 45868564 | 6210 | 332.128 (2025) |
| MIRASOFT SOLUTIONS S.R.L. SRL | 42934094 | 6220 | 332.000 (2025) |
| CXN SMARTTECH SOFT S.R.L. SRL | 47015989 | 6201 | 331.901 (2025) |
| ANNEMONA AUTO S.R.L. SRL | 39943629 | 4939 | 331.893 (2025) |
| PRESS ONE MEDIA SRL SRL | 34992701 | 7311 | 331.814 (2025) |
| CDV INVESTIŢII & PROPRIETĂŢI S.R.L. SRL | 39351392 | 6820 | 331.699 (2025) |
| EFICIENT CONTIT SRL SRL | 35944435 | 6920 | 331.560 (2025) |
| GEVI PREST SERV'95 SRL SRL | 7525423 | 9531 | 331.378 (2025) |
| SIA VIOLETTE COSMETICS S.R.L. SRL | 42015406 | 9622 | 331.378 (2025) |
| IDEAL CHOICE SRL SRL | 34765431 | 4791 | 331.310 (2025) |
| FUN TECHNOLOGIES INTERNATIONAL S.R.L. SRL | 42862052 | 6210 | 331.287 (2025) |
| V & V AUTO SERVICE S.R.L. SRL | 31910227 | 4520 | 331.120 (2024) |
| ALLIA AUTO SOLUTIONS S.R.L. SRL | 46713754 | 6201 | 331.000 (2025) |
| SPEAR FINANCE S.R.L. SRL | 49188099 | 6920 | 330.984 (2025) |
| TOP-PESCAR S.R.L. SRL | 47171139 | 4791 | 330.973 (2025) |
| GEOSERV COM SRL SRL | 16276100 | 9531 | 330.881 (2025) |
| CHRISTINE COIFFURE SRL SRL | 29119906 | 9622 | 330.829 (2025) |
| CVA SECURITY SYSTEMS S.R.L. SRL | 49290420 | 4321 | 330.824 (2025) |
| ALTRUF SALES S.R.L. SRL | 46585868 | 4612 | 330.786 (2025) |
| ANIMELDENT SRL SRL | 35352638 | 3250 | 330.770 (2025) |
| MARZOUGA TRANSPORT S.R.L. SRL | 40389536 | 4941 | 330.745 (2025) |
| UPPGOO SRL SRL | 37529338 | 6210 | 330.729 (2025) |
| V'SISTEM SOFT MANAGEMENT SECURITY SRL SRL | 30508478 | 8009 | 330.529 (2025) |
| ENERGY4ALL S.R.L. SRL | 49553801 | 7112 | 330.500 (2025) |
| FLASHGRIND ROASTED S.R.L. SRL | 49440535 | 5630 | 330.491 (2025) |
| LUKTEK S.R.L. SRL | 48003966 | 6210 | 330.400 (2025) |
| DXI ARCHITECTURE&DESIGN S.R.L. SRL | 47770073 | 7111 | 330.313 (2025) |
| DOUTDESTECH S.R.L. SRL | 44763489 | 6201 | 330.222 (2025) |
| DONA INSTAL GENERAL SRL SRL | 35431464 | 7112 | 330.183 (2025) |
| VINTAGE GYM GEDOTEAM S.R.L. SRL | 50237721 | 9313 | 330.171 (2025) |