Firme din Sectorul 6
București
Sectorul 6 are 36.661 de firme active, dintre care 15.117 au depus bilanț pentru 2020 — 14,8% din firmele județului București. Densitatea e de 112,8 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 70,0 mld RON, e 12,5% din cea a județului; firma medie facturează cu 16,9% sub media județului. Față de 2019, cifra de afaceri a crescut cu 3,2%.
Cele mai multe firme sunt în transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 6,4%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 5,5%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,7%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| FOREST EXIM SRL SRL | 13966246 | 4100 | 3.000 (2025) |
| ANTONIO CONSTRUCT GRUP SRL SRL | 24359614 | 4334 | 3.000 (2022) |
| NORTYA MANAGEMENT & CONSULTING SRL SRL | 29077762 | 4110 | 3.000 (2024) |
| MATHERITM S.R.L. SRL | 43820713 | 8559 | 3.000 (2022) |
| CONTAUDIT NOVAC S.R.L. SRL | 50787687 | 6920 | 3.000 (2025) |
| DUTCH ACADEMY S.R.L. SRL | 48267046 | 8559 | 3.000 (2025) |
| SOTAS CONCEPT STUDIO SRL SRL | 18972141 | 9231 | 2.988 (2025) |
| DEGRADE ART S.R.L. SRL | 47459647 | 9013 | 2.984 (2025) |
| BOOZ TRADE CO S.R.L. SRL | 43468650 | 4634 | 2.958 (2023) |
| RENTARM SRL SRL | 24407835 | 4778 | 2.955 (2025) |
| IRS VISION S.R.L. SRL | 47625880 | 4711 | 2.938 (2025) |
| DABOCA TECH S.R.L. SRL | 42019041 | 6220 | 2.935 (2025) |
| BEAUTY SALON BY ANDREEA BUNICELU S.R.L. SRL | 48666853 | 9604 | 2.931 (2025) |
| EXCLUSIVE PHOTO EVENTS S.R.L. SRL | 46543994 | 7420 | 2.900 (2025) |
| LYD 88 PERFORMANCE GROUP S.R.L. SRL | 45242861 | 4799 | 2.897 (2025) |
| MIMO INTERIORS S.R.L. SRL | 52403456 | 7413 | 2.880 (2025) |
| KOALA CRAFTING S.R.L. SRL | 52415930 | 7412 | 2.875 (2025) |
| SOARE MAGIC SRL SRL | 17965162 | 2225 | 2.869 (2025) |
| ARC FACILITY SERVICES S.R.L. SRL | 50557076 | 8121 | 2.850 (2025) |
| JALBE ' X CONTEXPERT S.R.L. SRL | 35944508 | 6820 | 2.840 (2025) |
| FAST OFFICE SRL SRL | 23696000 | 8559 | 2.840 (2023) |
| MADNASS-SHOP S.R.L. SRL | 48936957 | 4712 | 2.838 (2025) |
| ABOUT MYIO & DYIO S.R.L. SRL | 43239100 | 8559 | 2.834 (2025) |
| BHC BOUTIQUE HANDMADE BY CRINA S.R.L. SRL | 51447918 | 3299 | 2.823 (2025) |
| DARYFIT SRL SRL | 29503531 | 9313 | 2.823 (2016) |
| ACROPOLIS TECH SRL SRL | 17426516 | 1812 | 2.813 (2025) |
| INSPIRE TRAVEL SRL SRL | 33932930 | 7911 | 2.804 (2025) |
| CENTRUL MEDICAL IMANI S.R.L. SRL | 50642449 | 8622 | 2.801 (2025) |
| WE CREATE LABORATORY S.R.L. SRL | 41854655 | 7420 | 2.800 (2025) |
| TERE IMOBILIARE S.R.L. SRL | 49290403 | 6831 | 2.799 (2024) |
| KATA ENTERTAINMENT SRL SRL | 24553989 | 7020 | 2.795 (2019) |
| BMX GRUP SERVICII ŞI CONSULTANŢĂ SRL SRL | 30295876 | 7912 | 2.795 (2025) |
| POZITIV PROSERV SRL SRL | 18492038 | 4321 | 2.793 (2020) |
| BRONISLAW TELECOM SRL SRL | 461098 | 7112 | 2.782 (2025) |
| ROCKSOLID MEDIA SRL SRL | 38420346 | 4791 | 2.782 (2019) |
| AGB EUROPEAN CONSULTING SRL SRL | 18964092 | 7022 | 2.780 (2024) |
| SA. V .INC WINE TRADING SRL SRL | 16792993 | 4634 | 2.776 (2017) |
| ELLC MART SRL SRL | 35603268 | 4791 | 2.763 (2022) |
| PETRICOM STAR SRL SRL | 2601716 | 4711 | 2.750 (2017) |
| ELMATIC SYSTEMS SRL SRL | 22572968 | 5187 | 2.740 (2023) |
| ATELIER TAILORS SRL SRL | 34860875 | 9529 | 2.733 (2021) |
| RTS TELECOM SRL SRL | 19616550 | 6110 | 2.710 (2025) |
| PATRICK INSTAL SRL SRL | 33245058 | 4322 | 2.700 (2023) |
| SIMSERV SOLUTIONS S.R.L. SRL | 45243271 | 4321 | 2.700 (2025) |
| START & GO S.R.L. SRL | 48034776 | 8210 | 2.700 (2025) |
| DUCATO REAL S.R.L. SRL | 50233681 | 8559 | 2.700 (2025) |
| ANI IMOB IMPEX SRL SRL | 35126053 | 6831 | 2.700 (2025) |
| INTEGRA CENTER SRL SRL | 36570665 | 4791 | 2.697 (2024) |
| EUROPALACE SERV SRL SRL | 14376820 | 7022 | 2.694 (2017) |
| STEMISAN TEO CONSTRUCT SRL SRL | 23232468 | 4322 | 2.686 (2019) |