Firme din Sectorul 6
București
Sectorul 6 are 36.661 de firme active, dintre care 18.598 au depus bilanț pentru 2022 — 14,8% din firmele județului București. Densitatea e de 112,8 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 97,9 mld RON, e 10,6% din cea a județului; firma medie facturează cu 29,4% sub media județului. Față de 2021, cifra de afaceri a crescut cu 20,5%.
Cele mai multe firme sunt în transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 6,4%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 5,5%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,7%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| SOFT TECH DISTRIBUTION SRL SRL | 24936658 | 4741 | 58.443 (2025) |
| GM SMILE DENT S.R.L. SRL | 51157833 | 8623 | 58.392 (2025) |
| HAI MOTORS TRADE S.R.L. SRL | 42657198 | 4781 | 58.381 (2025) |
| STEA DE CUSUT S.R.L. SRL | 44224590 | 9529 | 58.325 (2025) |
| WOLF HR S.R.L. SRL | 52834734 | 8210 | 58.300 (2025) |
| ERITHOM SRL SRL | 34896020 | 4613 | 58.293 (2025) |
| DAMI ACCOUNTING SERVICE SRL SRL | 28295661 | 6920 | 58.280 (2025) |
| INFOPROIECT FIRE S.R.L. SRL | 47979860 | 7112 | 58.278 (2025) |
| AXA INNOVATION S.R.L. SRL | 49460575 | 4933 | 58.253 (2025) |
| INSIGNO CONT S.R.L. SRL | 50044500 | 6920 | 58.250 (2025) |
| CB TERMO CONSTRUCTII S.R.L. SRL | 48674210 | 4120 | 58.248 (2025) |
| AURELIA ART S.R.L. SRL | 50884906 | 8299 | 58.247 (2025) |
| SMILE CARE INDUSTRY S.R.L. SRL | 50260341 | 8623 | 58.245 (2025) |
| A-ZET SYSTEMS S.R.L. SRL | 51240776 | 4321 | 58.244 (2025) |
| LADYLASH S.R.L. SRL | 51118346 | 9622 | 58.226 (2025) |
| LUTU CATALIN O.M. SRL SRL | 17189312 | 6619 | 58.219 (2022) |
| URBILD ERSTE S.R.L. SRL | 29975100 | 7022 | 58.218 (2022) |
| ADI TAXI SERVICES SRL SRL | 33569186 | 4933 | 58.164 (2025) |
| EXPRESSO COFFEE SRL SRL | 6150562 | 7721 | 58.128 (2025) |
| DODO'S CAKE HOUSE SRL SRL | 38356588 | 1071 | 58.124 (2025) |
| PUPSTER DESIGN S.R.L. SRL | 50908720 | 4791 | 58.124 (2025) |
| ECA MANAGEMENT IDENTITY SRL SRL | 36444942 | 7912 | 58.110 (2025) |
| BOZOMITU INVEST S.R.L. SRL | 50915964 | 4933 | 58.102 (2025) |
| GLOBAL QUALITY MANAGEMENT S.R.L. SRL | 48513019 | 7022 | 58.098 (2025) |
| ICONIC ART HUB S.R.L. SRL | 46504588 | 1812 | 58.097 (2025) |
| C M REPARAŢII AUTO S.R.L. SRL | 39599780 | 9531 | 58.030 (2025) |
| CENTRUL INTERNATIONAL CELIZ S.R.L. SRL | 45534432 | 8559 | 58.000 (2025) |
| TASTE & EXPLORE S.R.L. SRL | 50649196 | 5621 | 58.000 (2025) |
| FIPALG LOGISTIC S.R.L. SRL | 45922221 | 4941 | 57.966 (2025) |
| 3AM FUSION TECHNOLOGY S.R.L. SRL | 38570181 | 5829 | 57.964 (2025) |
| OTTO TELESERV S.R.L. SRL | 46340710 | 3319 | 57.960 (2022) |
| WORLD TRADING & ANALYTICS S.R.L. SRL | 49961835 | 4712 | 57.949 (2025) |
| TOP EXPERT ADMINISTRARE SERVICII S.R.L. SRL | 46870619 | 6832 | 57.933 (2025) |
| SASHA & LULU SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ SRL | 51670714 | 4933 | 57.927 (2025) |
| PZS TRANSPORT S.R.L. SRL | 51719222 | 4933 | 57.896 (2025) |
| THE BOTNERS S.R.L. SRL | 42840496 | 4791 | 57.875 (2025) |
| CAMIBROM CERT IMPEX SRL SRL | 3155310 | 7120 | 57.869 (2025) |
| MARKATA COMMUNICATION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ SRL | 52813235 | 7020 | 57.848 (2025) |
| GRANT TAXI SPEED SRL SRL | 26567964 | 4932 | 57.822 (2024) |
| BUSY ANA S.R.L. SRL | 50326608 | 9621 | 57.798 (2025) |
| RSBTECH S.R.L. SRL | 51969890 | 6210 | 57.761 (2025) |
| MATI WEB DEVELOPMENT SRL SRL | 34599983 | 6311 | 57.750 (2019) |
| NEW GENERATION ENTERTAINMENT SRL SRL | 27528718 | 4791 | 57.734 (2025) |
| SKIN-FORM S.R.L. SRL | 46276277 | 8699 | 57.717 (2025) |
| ANGUS HALAL S.R.L. SRL | 44934180 | 1011 | 57.712 (2025) |
| NOCTIS FLEUR S.R.L. SRL | 52403367 | 4776 | 57.659 (2025) |
| SPACELINE CONSULTANT S.R.L. SRL | 45536280 | 4120 | 57.626 (2025) |
| ADO MARKETING CONCEPT S.R.L. SRL | 42468458 | 8559 | 57.600 (2024) |
| VENTIA DECOR SRL SRL | 3573320 | 1392 | 57.558 (2025) |
| DSC BUSINESS ECONOMY S.R.L. SRL | 44328272 | 7020 | 57.545 (2025) |