Firme din Sectorul 6
București
Sectorul 6 are 36.661 de firme active, dintre care 18.598 au depus bilanț pentru 2022 — 14,8% din firmele județului București. Densitatea e de 112,8 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 97,9 mld RON, e 10,6% din cea a județului; firma medie facturează cu 29,4% sub media județului. Față de 2021, cifra de afaceri a crescut cu 20,5%.
Cele mai multe firme sunt în transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 6,4%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 5,5%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,7%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| LMG INTERMED SOLUTIONS S.R.L. SRL | 44740531 | 6831 | 7.500 (2021) |
| KATZE POSE SRL SRL | 38032409 | 7311 | 7.496 (2025) |
| SERVICII ARBITRAJ S.R.L. SRL | 50862436 | 9319 | 7.480 (2025) |
| LUMINARY TECH S.R.L. SRL | 49545280 | 5829 | 7.476 (2025) |
| ANDAMI ECHIPAMENTE PROTECTIA MUNCII SRL SRL | 29062818 | 4619 | 7.468 (2025) |
| AGD SWISSING SERVICES SRL SRL | 37265686 | 3313 | 7.464 (2025) |
| TECHNE HEALTH SOLUTIONS S.R.L. SRL | 41969760 | 6310 | 7.429 (2025) |
| LIGMA TRADING S.R.L. SRL | 39776504 | 4782 | 7.423 (2025) |
| ALUAS PAUL CONSULT SRL SRL | 13002020 | 7210 | 7.400 (2017) |
| MOZZAIK CONCEPT & DESIGN S.R.L. SRL | 48032406 | 7112 | 7.400 (2024) |
| PREMIER STIL SRL SRL | 15631140 | 9510 | 7.400 (2025) |
| TOP MAKER SRL SRL | 16566953 | 7311 | 7.390 (2025) |
| LOGIVIL FOOD S.R.L. SRL | 46911050 | 4941 | 7.368 (2024) |
| FORGURU S.R.L. SRL | 49175960 | 8559 | 7.359 (2024) |
| TERMOVENT INSTAL SRL SRL | 22933353 | 4322 | 7.356 (2018) |
| HER CUT CRIISS S.R.L. SRL | 48992027 | 9602 | 7.353 (2023) |
| IMPERIAL GLOBUS IMPEX SRL SRL | 451841 | 4789 | 7.340 (2024) |
| MACERO AUTOSERV S.R.L. SRL | 50562714 | 9531 | 7.310 (2025) |
| ADVERTISING VOICES S.R.L. SRL | 44684008 | 5920 | 7.304 (2022) |
| RAZVAN TATTOO STUDIO S.R.L. SRL | 47302919 | 8559 | 7.304 (2025) |
| GEBO VISION S.R.L. SRL | 37521598 | 8211 | 7.300 (2019) |
| TRENDY CONT SRL SRL | 19198902 | 4711 | 7.289 (2025) |
| STILL PREST SRL SRL | 3511190 | 6831 | 7.282 (2017) |
| LEVENSHTEIN ESCROW S.R.L. SRL | 48011985 | 6290 | 7.276 (2025) |
| G.R.Z. COFFEE COMPANY S.R.L. SRL | 44977385 | 4711 | 7.269 (2022) |
| WACEERA S.R.L. SRL | 50908223 | 4791 | 7.251 (2025) |
| SHADOW'S DESIGN SRL SRL | 18215401 | 6209 | 7.250 (2025) |
| DOGOSPACE S.R.L. SRL | 52112201 | 4776 | 7.227 (2025) |
| ARHA S.R.L. SRL | 49360703 | 7411 | 7.226 (2025) |
| GREEN ECODRIVE S.R.L. SRL | 41556136 | 7711 | 7.224 (2025) |
| THERAPY FACTORY S.R.L. SRL | 49062332 | 8699 | 7.220 (2025) |
| IDROTERM EDIL SRL SRL | 22218627 | 4322 | 7.210 (2022) |
| ELMIRHI IMPEX SRL SRL | 457917 | 1722 | 7.200 (2020) |
| INGRID SERV COM SRL SRL | 19184656 | 8690 | 7.200 (2023) |
| HONEYBOO S.R.L. SRL | 45279127 | 4764 | 7.200 (2023) |
| AMM EXPRESS SPEDITIONE SRL SRL | 33038052 | 4941 | 7.200 (2025) |
| ESTET AUTO SRL SRL | 36981288 | 4532 | 7.183 (2024) |
| BUILDING MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. SRL | 40739224 | 6832 | 7.180 (2025) |
| VALOREX INTERNAŢIONAL SRL SRL | 35161590 | 7020 | 7.150 (2025) |
| ROCKS IMPACT S.R.L. SRL | 51453022 | 7311 | 7.150 (2025) |
| ESTETIC CREATIVE S.R.L. SRL | 50371773 | 8622 | 7.146 (2025) |
| PROIECT SOLOT SRL SRL | 32553009 | 7111 | 7.137 (2019) |
| SMALL BUSINESS CAFFE S.R.L. SRL | 34831187 | 7020 | 7.132 (2025) |
| SAM MANIFESTS S.R.L. SRL | 51422140 | 9313 | 7.132 (2025) |
| COMAR ILF IMPEX SRL SRL | 10473812 | 4711 | 7.131 (2025) |
| VERGIMAR FASHION COM SRL SRL | 30832082 | 4771 | 7.125 (2024) |
| ILLUSTARIUM S.R.L. SRL | 50702907 | 9003 | 7.117 (2025) |
| NEO SECURE SOLUTIONS S.R.L. SRL | 43948721 | 8020 | 7.113 (2024) |
| VIVI BIO SRL SRL | 31345093 | 4791 | 7.103 (2016) |
| ROMSECURITY CONSULTING SRL SRL | 18333067 | 7022 | 7.100 (2019) |