Firme din Sectorul 6
București
Sectorul 6 are 36.661 de firme active, dintre care 22.482 au depus bilanț pentru 2024 — 14,8% din firmele județului București. Densitatea e de 112,8 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 116,9 mld RON, e 12,0% din cea a județului; firma medie facturează cu 20,2% sub media județului. Față de 2023, cifra de afaceri a crescut cu 11,8%.
Cele mai multe firme sunt în transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 6,4%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 5,5%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,7%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| KOPTIC DISTRIBUTION (KOD) S.R.L. SRL | 42999867 | 4646 | 114.860 (2025) |
| ACTIV PRO CONCEPT SRL SRL | 29415286 | 6820 | 114.795 (2025) |
| JWW RAY HOLDING S.R.L. SRL | 50961847 | 4791 | 114.775 (2025) |
| REINVENT APR HUMAN RESOURCES MANAGEMENT S.R.L. SRL | 46487487 | 7820 | 114.771 (2025) |
| IVA UNIVERSAL MANAGEMENT S.R.L. SRL | 44545395 | 7022 | 114.700 (2025) |
| HAMMER INVEST & SERVICES SRL SRL | 26504320 | 4771 | 114.677 (2025) |
| MITURK IMPEX SRL SRL | 4431910 | 4719 | 114.670 (2025) |
| GSR HIGHSPEED S.R.L. SRL | 45922264 | 4933 | 114.638 (2025) |
| MESOTRANS SPEED INTERNATIONAL SRL SRL | 36463952 | 4941 | 114.625 (2025) |
| LAMAR CONSULTING S.R.L. SRL | 51002928 | 7112 | 114.600 (2025) |
| RADU CRCS TECH SRL SRL | 38116445 | 6290 | 114.597 (2025) |
| AV MAKEUP ATELIER SRL SRL | 38189102 | 4769 | 114.456 (2025) |
| CG.GLOWLY SMART S.R.L. SRL | 44524406 | 8220 | 114.443 (2025) |
| REDM S.R.L. SRL | 51633481 | 4690 | 114.324 (2025) |
| ALMA SIM 2023 S.R.L. SRL | 49180478 | 6920 | 114.309 (2024) |
| AS AGENCY S.R.L. SRL | 48728956 | 7311 | 114.249 (2025) |
| INFINITY DEV TECH S.R.L. SRL | 50834428 | 6201 | 114.220 (2025) |
| SEMIREGULAR STUDIO S.R.L. SRL | 49669068 | 7412 | 114.176 (2025) |
| PORCUPINE TREE SRL SRL | 35862130 | 1813 | 114.153 (2025) |
| ASK BUSINESS CONTAB S.R.L. SRL | 41173637 | 7020 | 114.150 (2025) |
| GABFLODANI COMPANY SRL SRL | 17082064 | 4941 | 114.145 (2025) |
| CONSULTING FORMPROF SERV SRL SRL | 24274542 | 7490 | 114.050 (2025) |
| LET'S GO BUSINESS GROUP S.R.L. SRL | 45679620 | 9313 | 114.020 (2025) |
| DRAGON SCALE S.R.L. SRL | 52697548 | 6210 | 114.008 (2025) |
| E.M.C. TRIUMF IMPEX SRL SRL | 3786973 | 6920 | 114.000 (2025) |
| COLOR SCIENCE SRL SRL | 20589688 | 6290 | 114.000 (2025) |
| AMBIANCE TRADE S.R.L. SRL | 40711622 | 4721 | 113.991 (2025) |
| LONDON CARS S.R.L. SRL | 45047097 | 4939 | 113.971 (2025) |
| CLINICA OZONOMED S.R.L. SRL | 48940621 | 8621 | 113.954 (2025) |
| DENTAL ROOTS SRL SRL | 32553130 | 8623 | 113.928 (2025) |
| OSTEO SCULPT S.R.L. SRL | 49734352 | 9622 | 113.890 (2025) |
| PARARAPAMPAM SRL SRL | 36581036 | 4618 | 113.851 (2025) |
| M&B MARI-LEX SRL SRL | 36228000 | 4711 | 113.816 (2024) |
| REAL PROMPT SOLUTIONS SRL SRL | 17863774 | 7311 | 113.806 (2025) |
| TOPOLAND GRAFIC S.R.L. SRL | 39743973 | 7112 | 113.790 (2025) |
| REVENTON SERVICES SRL SRL | 25069031 | 7020 | 113.781 (2025) |
| EASY MONEY SRL SRL | 33761814 | 4711 | 113.767 (2025) |
| GLASS RESIDENT S.R.L. SRL | 41242524 | 4110 | 113.681 (2025) |
| KARTEX MOBILITY CONSULT S.R.L. SRL | 43262439 | 6831 | 113.605 (2025) |
| BARDMAX S.R.L. SRL | 51257964 | 4782 | 113.556 (2025) |
| CARMA RESOURCING SRL SRL | 35532833 | 8210 | 113.550 (2025) |
| CEAD FASHION SRL SRL | 35736957 | 4751 | 113.545 (2025) |
| LUMIH TRANS SRL SRL | 16173962 | 4941 | 113.540 (2018) |
| SIA CLINIC S.R.L. SRL | 51499445 | 8621 | 113.473 (2025) |
| OSCILPRESSURE CONTROL S.R.L. SRL | 39075653 | 4322 | 113.448 (2025) |
| COLORME PRO S.R.L. SRL | 45890260 | 9621 | 113.440 (2025) |
| PICCOLINO LUXURY S.R.L. SRL | 45377877 | 4712 | 113.367 (2025) |
| ACE AUTO SALES SRL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ SRL | 51075334 | 4781 | 113.319 (2025) |
| AICRAFT S.R.L. SRL | 49745521 | 6210 | 113.231 (2025) |
| TGS ELECTRIC INSTALSERV S.R.L. SRL | 47140620 | 4321 | 113.230 (2025) |