Firme din Sectorul 6
București
Sectorul 6 are 36.661 de firme active, dintre care 22.482 au depus bilanț pentru 2024 — 14,8% din firmele județului București. Densitatea e de 112,8 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 116,9 mld RON, e 12,0% din cea a județului; firma medie facturează cu 20,2% sub media județului. Față de 2023, cifra de afaceri a crescut cu 11,8%.
Cele mai multe firme sunt în transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 6,4%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 5,5%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,7%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| GARAGE BRAV S.R.L. SRL | 52604891 | 4933 | 22.075 (2025) |
| WELLCLINIC S.R.L. SRL | 41058468 | 8621 | 22.075 (2025) |
| MAEW TRAVELS S.R.L. SRL | 51276834 | 6812 | 22.071 (2025) |
| KALIKRISI STUDIO SRL SRL | 33306929 | 4712 | 22.063 (2023) |
| IT TECH BUSINESS SERVICES S.R.L. SRL | 41841817 | 6202 | 22.057 (2021) |
| NEC HIDROTERMO CONSTRUCT S.R.L. SRL | 50685288 | 4399 | 22.056 (2025) |
| ASK PROJECT SRL-D SRL | 33994100 | 4799 | 22.007 (2017) |
| DANTE PROFESSIONAL S.R.L. SRL | 48672731 | 7112 | 22.000 (2025) |
| RADIANT DESIGN SRL SRL | 41523 | 8559 | 22.000 (2025) |
| GLOBAL SERVICII SRL SRL | 15090419 | 7022 | 22.000 (2025) |
| MOKI MEDCARE S.R.L. SRL | 52431600 | 8622 | 22.000 (2025) |
| BIAL PROJECTS SRL SRL | 32600348 | 7022 | 21.997 (2021) |
| SYGLER MAX S.R.L. SRL | 45123852 | 4324 | 21.983 (2025) |
| G & T UNIC DISTRIBUTION SRL SRL | 18581453 | 4322 | 21.976 (2025) |
| TALASEMY COMSERV SRL SRL | 19224823 | 4711 | 21.963 (2025) |
| ANKHE SENAMON MARKET SRL SRL | 37030205 | 4711 | 21.940 (2021) |
| CONSTRUXION S.R.L. SRL | 52612509 | 4100 | 21.922 (2025) |
| VENUS SISTERS S.R.L. SRL | 43402087 | 4619 | 21.905 (2025) |
| RISKY LINES S.R.L. SRL | 44210063 | 7414 | 21.888 (2025) |
| NCL CONSULTING & SERVICES S.R.L. SRL | 42066345 | 6920 | 21.805 (2025) |
| ETZ ASCENDING SRL SRL | 35191027 | 7112 | 21.800 (2025) |
| BALASA DELIVERY COMPANY S.R.L. SRL | 48666683 | 4933 | 21.790 (2025) |
| DIVA EXCLUSIVE TRADE S.R.L. SRL | 38986443 | 4711 | 21.778 (2025) |
| PROMOFARM CONSULTING S.R.L. SRL | 39769264 | 7022 | 21.758 (2024) |
| MAX WERT GRUP SRL SRL | 16192298 | 4673 | 21.757 (2022) |
| TRIO'S TRADING EXPERT S.R.L. SRL | 21708973 | 6811 | 21.753 (2025) |
| CALATORIILE ACULUI ATELIER S.R.L. SRL | 38492830 | 9529 | 21.740 (2025) |
| CONU EVENTS & SOUND S.R.L. SRL | 40803084 | 9020 | 21.710 (2025) |
| XMM CONSULTING S.R.L. SRL | 32259764 | 8230 | 21.697 (2025) |
| MODCONSTRUCT SRL SRL | 4782856 | 7111 | 21.686 (2025) |
| MX MUSIC SOUND EXPERIENCE S.R.L. SRL | 47133887 | 9020 | 21.680 (2025) |
| 2POWER S.R.L. SRL | 50468998 | 9621 | 21.640 (2024) |
| CYBERSOFT INNOVATION S.R.L. SRL | 39131699 | 6210 | 21.633 (2025) |
| MARBUZ S.R.L. SRL | 51993200 | 7020 | 21.600 (2025) |
| ZOTADS MARKETING ONLINE S.R.L. SRL | 45879741 | 7311 | 21.600 (2025) |
| HELLO INVEST SRL SRL | 26630441 | 4772 | 21.600 (2025) |
| DIMCOUNT S.R.L. SRL | 51448581 | 6920 | 21.600 (2025) |
| VACANTIX TOUR S.R.L. SRL | 51922064 | 7911 | 21.553 (2025) |
| DATRAVEL4YOU S.R.L. SRL | 40218048 | 7911 | 21.528 (2025) |
| ALD BEST TRANSPORTER GROUP S.R.L. SRL | 41411607 | 4941 | 21.522 (2025) |
| ICHAIR S.R.L. SRL | 49272377 | 9602 | 21.512 (2025) |
| OMG CONSULTING SRL SRL | 15944279 | 6920 | 21.500 (2024) |
| RENT-HOUSE VALENTIN SRL SRL | 16032386 | 6820 | 21.499 (2022) |
| DAVMIAN S.R.L. SRL | 51785951 | 5630 | 21.483 (2025) |
| CONDOR COM 92 SRL SRL | 453052 | 5223 | 21.478 (2025) |
| BROTHERS CARS GROUP SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ SRL | 50610757 | 4939 | 21.452 (2024) |
| L&V TOTAL BUSINESS SOLUTION SRL SRL | 34142719 | 6920 | 21.450 (2018) |
| NEXT LEADER COACHING S.R.L. SRL | 44488028 | 8559 | 21.417 (2025) |
| HEES MANAGEMENT S.R.L. SRL | 47486480 | 4619 | 21.414 (2023) |
| MAESTRO IMPEX PROD SRL SRL | 18513696 | 8299 | 21.400 (2022) |