Firme din Sectorul 6
București
Sectorul 6 are 36.682 de firme active, dintre care 24.087 au depus bilanț pentru 2025 — 14,8% din firmele județului București. Densitatea e de 112,9 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 123,5 mld RON, e 11,8% din cea a județului; firma medie facturează cu 20,7% sub media județului. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5,7%.
Cele mai multe firme sunt în transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 6,4%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 5,5%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,7%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| DMT CONT EXPERT S.R.L. SRL | 48589947 | 6920 | 330.129 (2025) |
| DATA TECHNICAL AND NETWORKING SOLUTIONS S.R.L. SRL | 40253797 | 6220 | 330.126 (2025) |
| STORYSPACE S.R.L. SRL | 50321864 | 8230 | 330.124 (2025) |
| GDA FISHING S.R.L. SRL | 38366174 | 7020 | 330.116 (2025) |
| SPHERA AGENCY S.R.L. SRL | 49270910 | 7311 | 330.064 (2025) |
| INTERVAM SERV SRL SRL | 17031125 | 8299 | 330.024 (2025) |
| GEOISCOM S.R.L. SRL | 45754543 | 4941 | 330.015 (2025) |
| RECHRIS DESIGN SRL SRL | 35357309 | 6310 | 330.010 (2025) |
| BRIGHTEX S.R.L. SRL | 47877534 | 9039 | 329.928 (2025) |
| EXPERT FLORIAN INSTAL SRL SRL | 30907185 | 4322 | 329.919 (2025) |
| STAR BEST CO 97 IMPEX SRL SRL | 8870950 | 1429 | 329.802 (2025) |
| TOTAL CONTA PREST SRL SRL | 22460603 | 6920 | 329.765 (2025) |
| SIMOARES BEAUTY S.R.L. SRL | 46705522 | 9604 | 329.750 (2025) |
| BUG FREE SOFTWARE SYSTEMS SRL SRL | 35706476 | 6210 | 329.737 (2025) |
| URBAN SAVOR S.R.L. SRL | 49855753 | 5611 | 329.725 (2025) |
| DRAMIR E COMINGEN SRL SRL | 3678700 | 4642 | 329.700 (2016) |
| RECREATIV HOUSE SRL SRL | 17235010 | 9329 | 329.673 (2025) |
| XERXES FOOD PROD SRL SRL | 38196541 | 5611 | 329.662 (2022) |
| MK SMART COMPANY SRL SRL | 35143291 | 6220 | 329.631 (2025) |
| BABYCOMFORT S.R.L. SRL | 48447527 | 4642 | 329.542 (2025) |
| ALVA CONSULTING M.D. SRL SRL | 26132986 | 6920 | 329.540 (2025) |
| IDEAL TRANSPORT ALBERT S.R.L. SRL | 42391230 | 4781 | 329.447 (2025) |
| TELLUS GEOSCIENCE S.R.L. SRL | 40695454 | 7112 | 329.356 (2025) |
| NARATIVE S.R.L. SRL | 49874976 | 8559 | 329.309 (2025) |
| MAX TOURING SERV S.R.L. SRL | 42307524 | 4939 | 329.198 (2025) |
| UZEMY SPHERE S.R.L. SRL | 49417516 | 4791 | 329.152 (2025) |
| CLAU TECH S.R.L. SRL | 47930417 | 6201 | 329.102 (2025) |
| MIDDLE TONE S.R.L. SRL | 48196573 | 9011 | 329.068 (2025) |
| ROGEPOL CONSULTING S.R.L. SRL | 43522318 | 8210 | 329.033 (2025) |
| WINZ LTD S.R.L. SRL | 46265294 | 4712 | 329.033 (2025) |
| CONVERGENT DATA S.R.L. SRL | 47333575 | 6311 | 328.900 (2025) |
| FRANC ART BEAUTY COMPANY SRL SRL | 32922297 | 9621 | 328.755 (2025) |
| ELECTRIC MAX SRL SRL | 15026653 | 4321 | 328.722 (2025) |
| SADBOI CLUB S.R.L. SRL | 51397119 | 5920 | 328.702 (2025) |
| DATA TILLAGE S.R.L. SRL | 49354787 | 6201 | 328.695 (2025) |
| DAYAN TRANSPORT GROUP S.R.L. SRL | 50333559 | 4941 | 328.685 (2025) |
| EDDY WHEELS SRL SRL | 34237401 | 9525 | 328.600 (2025) |
| JULY TRANSRUTIER CONSTRUCT SRL SRL | 27757398 | 4941 | 328.569 (2025) |
| SYA IT HOLDING SOLUTIONS S.R.L. SRL | 48422310 | 6220 | 328.328 (2025) |
| TAHO TRAFIC SRL SRL | 26970850 | 7120 | 328.220 (2025) |
| KIU IT SOLUTIONS SRL SRL | 35273747 | 6290 | 328.213 (2025) |
| ALIMENTATIE PUBLICA TRESTIANA SRL SRL | 407447 | 6820 | 328.201 (2025) |
| REMEDSPORT CENTER S.R.L. SRL | 42177769 | 8690 | 328.143 (2025) |
| SMART IMPROVEMENT SRL SRL | 35970094 | 7311 | 328.074 (2025) |
| VENUS FIVE PHOTO STUDIO S.R.L. SRL | 41058395 | 7420 | 327.927 (2025) |
| D&A CONTABILITATE, CONSULTANŢĂ ŞI RESURSE UMANE SRL SRL | 30874487 | 6920 | 327.900 (2025) |
| VELIOX S.R.L. SRL | 50387834 | 2226 | 327.841 (2025) |
| QUERYVISION S.R.L. SRL | 41689647 | 6210 | 327.709 (2025) |
| AVC TECH S.R.L. SRL | 49401234 | 6201 | 327.705 (2025) |
| BEST INSURANCE INVEST S.R.L. SRL | 31037280 | 6622 | 327.646 (2025) |