Firme din Sectorul 6
București
Sectorul 6 are 36.661 de firme active, dintre care 24.081 au depus bilanț pentru 2025 — 14,8% din firmele județului București. Densitatea e de 112,8 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 123,5 mld RON, e 11,8% din cea a județului; firma medie facturează cu 20,7% sub media județului. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5,6%.
Cele mai multe firme sunt în transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 6,4%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 5,5%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,7%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| ARTEX DELUXE S.R.L. SRL | 40882487 | 4771 | 77.117 (2025) |
| CONTA SERVICES & MNG S.R.L. SRL | 45098872 | 7020 | 77.115 (2025) |
| VEVE UNIVERSE S.R.L. SRL | 45881555 | 7311 | 77.082 (2025) |
| BERINDEI NC COMPANY S.R.L. SRL | 42503385 | 4711 | 77.049 (2023) |
| BLACKCAT COSMETICS S.R.L. SRL | 42102740 | 9602 | 77.042 (2025) |
| GO MAD PROJECTS SRL SRL | 19005041 | 7490 | 77.021 (2025) |
| M & G CODREANU CONSTRUCT SRL SRL | 33414769 | 4100 | 77.020 (2025) |
| PRESTIGE NET INVESTS - D.V.D. SRL SRL | 36091930 | 9329 | 77.013 (2025) |
| NETTYEL MEDIA CONSULTING S.R.L. SRL | 45198090 | 7330 | 77.000 (2022) |
| ROVE SOLUTIONS S.R.L. SRL | 51506070 | 8240 | 77.000 (2025) |
| NTA BUSINESS S.R.L. SRL | 30921929 | 8219 | 76.947 (2025) |
| MAR PREVENT S.R.L. SRL | 41526402 | 7499 | 76.930 (2025) |
| SERVICE DOZATOARE APA S.R.L. SRL | 47670732 | 9522 | 76.920 (2025) |
| MLADIN TAXI COMPANY SRL SRL | 35431294 | 4933 | 76.896 (2025) |
| ASEEL MED CLINIC S.R.L. SRL | 49544374 | 8622 | 76.884 (2025) |
| BLOOMPLATE S.R.L. SRL | 50692242 | 4791 | 76.876 (2025) |
| ALBIR SUN S.R.L. SRL | 52376866 | 9623 | 76.866 (2025) |
| AERO CLIM VID SRL SRL | 24144330 | 4322 | 76.754 (2025) |
| MIKRA DENT TECH S.R.L. SRL | 41806445 | 3250 | 76.722 (2024) |
| LION'S TRANDING & SOLUTIONS S.R.L. SRL | 44977415 | 9630 | 76.719 (2025) |
| MOAH RECRUITMENT S.R.L. SRL | 40290159 | 8559 | 76.679 (2025) |
| CHANETT CONCEPT S.R.L. SRL | 41226111 | 4791 | 76.651 (2023) |
| AIPATHPRO SOLUTION S.R.L. SRL | 50924229 | 6210 | 76.578 (2025) |
| PHARMAPRO LOGISTICS S.R.L. SRL | 40051950 | 4619 | 76.578 (2025) |
| CAMELEON PROCLEAN S.R.L. SRL | 52593407 | 8121 | 76.565 (2025) |
| G.A.D. EXPERT TIRES S.R.L. SRL | 47248933 | 4520 | 76.537 (2025) |
| AKIKA EVENTS S.R.L. SRL | 52175552 | 8230 | 76.521 (2025) |
| EFE LOGISTICS S.R.L. SRL | 51871661 | 4941 | 76.497 (2025) |
| IUSTI FRESH SERV SRL SRL | 13756821 | 9621 | 76.497 (2025) |
| MASTERMIND MANAGEMENT CONSULTING SRL SRL | 14638913 | 7022 | 76.471 (2024) |
| EDM 41 CONSULTING SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ SRL | 50870587 | 4511 | 76.450 (2025) |
| CREATIVE CATALYST S.R.L. SRL | 49994107 | 6210 | 76.449 (2025) |
| AUTO GATE S.R.L. SRL | 42930211 | 4712 | 76.416 (2023) |
| RADU METROPOLITAN TAXI SRL SRL | 31264690 | 4932 | 76.306 (2025) |
| MONDO CAR TEAM SRL SRL | 36174776 | 4933 | 76.286 (2024) |
| MIHAELA BEAUTY SRL SRL | 34841628 | 9621 | 76.255 (2025) |
| BOGDAN PHOTO S.R.L. SRL | 45322286 | 7420 | 76.247 (2025) |
| HILLA IMPEX SRL SRL | 467716 | 4791 | 76.220 (2025) |
| LUCA'S ART COMPANY SRL SRL | 14289244 | 9103 | 76.200 (2025) |
| RESTAURANT JARIŞTEA SRL SRL | 32981323 | 8230 | 76.195 (2025) |
| INFRASITE S.R.L. SRL | 36519735 | 7112 | 76.176 (2024) |
| DGM MEDIA NETWORK S.R.L. SRL | 50756761 | 5911 | 76.169 (2025) |
| UBERJAM SRL SRL | 29615802 | 7311 | 76.165 (2025) |
| NOVA PRIN S.R.L. SRL | 49698136 | 5320 | 76.130 (2025) |
| EVENT DESIGN & PRODUCTION S.R.L. SRL | 14283616 | 7311 | 76.100 (2025) |
| STRAVI CONNECT S.R.L. SRL | 51825576 | 9329 | 76.100 (2025) |
| MIR ENGINEERING & SERVICES S.R.L. SRL | 47231095 | 7112 | 76.099 (2025) |
| RECHARGE CENTER S.R.L. SRL | 43768259 | 2059 | 76.098 (2025) |
| TEO SIM HOUSE ART SRL SRL | 22702170 | 6201 | 76.007 (2025) |
| DULCIURI MINUNATE ICL S.R.L. SRL | 39099598 | 1072 | 75.982 (2020) |