Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STARMAX SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

STARMAX SRL (CUI 15190256) este înmatriculată din 2003 cu număr ORC J05/114/2003 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (cod CAEN 1071). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 14.000 RON și un profit net de 822 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
15190256
Nr. ORC
J05/114/2003
EUID
ROONRC.J05/114/2003
Înmatriculată
23 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. GEN. MAGHERU 9, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
14.000 RON
2024
Rezultat net
822 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Secțiunea C · Diviziunea 10 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5610 Restaurante

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -13.178 94.151 2.379 15.737 -76.035 —
2024 14.000 822 94.152 15.556 15.739 -62.857 —
2023 — -13.178 94.152 28.734 1.739 -63.679 —
2022 — -24.296 94.153 41.912 1.739 -50.502 —
2021 — -23.525 88.851 55.090 7.556 -26.205 —
2020 — -2.023 3.128 182 266 -2.680 —
2019 11.366 -483 837 182 -2 -657 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2019)
Grad de îndatorare
300,85%
Datorii / Total active (total active: 31.295 RON)
Solvabilitate generală
0,33
Total active / Datorii (total active: 31.295 RON)
Autonomie financiară
-200,85%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 31.295 RON)
Rentabilitate active (ROA)
2,63%
Profit net / Total active (total active: 31.295 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5,87% (2019: -4,25%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STARMAX SRL

Reprezentantul firmei este: MAXIM COSMIN-RADU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024