Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MEDICALO HEALTHCARE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

MEDICALO HEALTHCARE S.R.L. (CUI 17376043) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J2005001021128 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități ale holding-urilor (cod CAEN 6421). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 392.211 RON, un profit net de 75.902 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 67,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
17376043
Nr. ORC
J2005001021128
EUID
ROONRC.J2005001021128
Înmatriculată
21 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Observatorului 105, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
392.211 RON
2025▲ 67,0%
Rezultat net
75.902 RON
2025▲ 8,6%
Angajați
3
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6421 Activități ale holding-urilor
Secțiunea L · Diviziunea 64 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6421 — Activități ale holding-urilor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (1)
  • 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2020. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2023–2025) și ANAF (2021–2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 392.211 75.902 74.350 — 150.492 76.142 3
2024 234.896 69.908 56.019 — 200.226 144.207 3
2023 220.695 68.334 55.612 — 129.910 74.298 3
2022 0 0 0 0 5.964 5.964 0
2021 0 0 0 0 5.964 5.964 0
2019 0 0 1.288 — 7.599 6.311 —
2018 0 0 1.288 — 7.599 6.311 —
2017 — 0 1.288 — 7.599 6.311 —
2016 — 0 1.288 — 7.599 6.311 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
49,4% (2024: 27,98%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,02 (2024: 3,57)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
50,6% (2024: 72,02%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
50,44% (2024: 34,91%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,68% (2024: 48,48%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
19,35% (2024: 29,76%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MEDICALO HEALTHCARE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MARIȘ MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
30.07.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
30.07.2026 Cod CAEN principal 8220 6421 ANAF