Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

I & M SAN ADRIAN S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

I & M SAN ADRIAN S.R.L. (CUI 32904436) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014000147384 și are sediul în Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 33.259 RON și un profit net de 507 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 49,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
32904436
Nr. ORC
J2014000147384
EUID
ROONRC.J2014000147384
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Lucian Blaga 9, Mun. Râmnicu Vâlcea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
33.259 RON
2025▲ 49,2%
Rezultat net
507 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5611 — Restaurante). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (37) · 10 diviziuni
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
  • 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (2)
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
  • 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
Diviziunea 10 · Industria alimentară (6)
  • 1031 Prelucrarea și conservarea cartofilor
  • 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 11 · Fabricarea băuturilor (1)
  • 1107 Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (2)
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
  • 3821 Recuperarea materialelor reciclabile
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (6)
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente
  • 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (10)
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (5)
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
  • 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8292 Activități de ambalare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 33.259 507 106.990 23.760 32.193 -51.037 —
2024 22.285 -23.428 109.066 36.510 21.012 -51.544 —
2023 1.646 -21.555 81.767 33.558 20.093 -28.116 —
2022 — -8.092 59.964 44.097 9.306 -6.561 —
2021 — 0 0 — 1.531 1.531 —
2020 — 0 0 — 1.531 1.531 —
2019 8.048 -157 241 — 1.772 1.531 —
2018 — 0 18.768 — 20.456 1.688 —
2017 — 0 18.768 — 20.456 1.688 —
2016 — 0 18.768 — 20.456 1.688 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
191,21% (2024: 189,61%)
Datorii / Total active (total active: 55.953 RON)
Solvabilitate generală
0,52 (2024: 0,53)
Total active / Datorii (total active: 55.953 RON)
Autonomie financiară
-91,21% (2024: -89,61%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 55.953 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,91% (2024: -40,73%)
Profit net / Total active (total active: 55.953 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,52% (2024: -105,13%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre I & M SAN ADRIAN S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TUDOR MARIA MĂDĂLINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025