Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CASA ESY INVEST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

CASA ESY INVEST SRL (CUI 35727339) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016000622351 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 188.597 RON, un profit net de 2.568 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 18,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35727339
Nr. ORC
J2016000622351
EUID
ROONRC.J2016000622351
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Martirilor 1989 52, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
188.597 RON
2025▼ 18,7%
Rezultat net
2.568 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5611 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (8) · 6 diviziuni
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 61 · Telecomunicații (1)
  • 6190 Alte activități de telecomunicații
Diviziunea 66 · Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii (2)
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
  • 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 188.597 2.568 87.080 12.052 4.742 -70.286 1
2024 232.107 -29.498 84.900 4.671 7.375 -72.854 1
2023 226.986 -42.627 59.886 5.654 10.876 -43.356 1
2022 111.214 -969 29.445 — 28.716 -729 1
2021 57.954 14.747 11.404 — 50.647 39.243 1
2020 48.669 24.256 10.926 — 35.422 24.496 1
2019 74.370 25.849 13.293 — 39.382 26.089 1
2018 76.452 37.572 11.009 — 48.821 37.812 1
2017 136.996 30.196 19.737 — 50.173 30.436 1
2016 96.579 9.155 14.420 90 23.685 9.355 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
518,52% (2024: 704,8%)
Datorii / Total active (total active: 16.794 RON)
Solvabilitate generală
0,19 (2024: 0,14)
Total active / Datorii (total active: 16.794 RON)
Autonomie financiară
-418,52% (2024: -604,8%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 16.794 RON)
Rentabilitate active (ROA)
15,29% (2024: -244,88%)
Profit net / Total active (total active: 16.794 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,36% (2024: -12,71%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CASA ESY INVEST SRL

Reprezentanții firmei sunt: STANOIEVICI GEANINA LILIANA (administrator), STANOIEVICI MIODRAG (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
27.07.2026 Cod CAEN principal 5610 5611 ANAF