Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DELIGHT IT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

DELIGHT IT SRL (CUI 36273680) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016001550228 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o pierdere netă de 7.101 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
36273680
Nr. ORC
J2016001550228
EUID
ROONRC.J2016001550228
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Fortăreţei 2, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
—
2025
Rezultat net
-7.101 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

În bilanțul pe 2025, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (5611), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (14) · 6 diviziuni
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (2)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -7.101 0 7.766 63.861 70.258 1
2024 329.548 255.422 7.629 8.522 258.405 255.663 1
2023 275.266 227.319 11.919 3.022 242.974 228.175 1
2022 202.116 189.623 11.606 5.288 204.455 189.969 1
2021 118.811 113.880 1.852 — 235.197 233.345 0
2020 107.899 103.717 892 — 260.357 259.465 —
2019 102.952 98.028 833 — 156.581 155.748 —
2018 50.626 48.430 639 — 98.359 97.720 0
2017 53.439 50.304 1.900 0 61.190 59.290 0
2016 30.029 28.786 1.532 259 30.259 28.986 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0% (2024: 2,86%)
Datorii / Total active (total active: 71.627 RON)
Solvabilitate generală
— (2024: 34,99)
Total active / Datorii (total active: 71.627 RON)
Autonomie financiară
98,09% (2024: 95,78%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 71.627 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-9,91% (2024: 95,69%)
Profit net / Total active (total active: 71.627 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-10,11% (2024: 99,91%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2024: 77,51%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DELIGHT IT SRL

Reprezentantul firmei este: BOBOC COSMINA GABRIELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
02.09.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj ANAF
27.07.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 04.07.2016 Transfer (sosire) din 08.07.2026 ANAF
27.07.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
27.07.2026 Data stării juridice 04.07.2016 08.07.2026 ANAF
27.07.2026 Cod CAEN principal 6201 5611 ANAF
27.07.2026 Număr de înmatriculare J22/1550/2016 J2016001550228 ANAF