Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

JAMED FOODS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

JAMED FOODS SRL (CUI 37355851) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017001424128 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 665.015 RON, un profit net de 39.650 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 8,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
37355851
Nr. ORC
J2017001424128
EUID
ROONRC.J2017001424128
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Napoca 6, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
665.015 RON
2025▼ 8,1%
Rezultat net
39.650 RON
2025▼ 33,2%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5611 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (22) · 6 diviziuni
  • 1052 Fabricarea înghețatei
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
Diviziunea 10 · Industria alimentară (2)
  • 1052 Fabricarea înghețatei
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (8)
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9691 Activități de servicii personale la domiciliu
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Surse: MFinanțe (2018–2021, 2023–2025) și ANAF (2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 665.015 39.650 175.140 — 15.655 -159.485 1
2024 723.678 59.394 264.609 — 65.474 -199.135 1
2023 522.416 19.699 324.940 430 65.981 -258.529 2
2022 408.719 -59.047 299.554 1.270 20.055 -278.229 1
2021 414.864 -43.581 248.710 6.901 22.627 -219.182 2
2020 376.068 -10.109 226.315 18.232 32.483 -175.600 3
2019 400.792 -85.729 195.941 26.538 3.911 -165.492 6
2018 66.554 -79.102 123.873 18.679 25.431 -79.763 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
1.118,75% (2024: 404,14%)
Datorii / Total active (total active: 15.655 RON)
Solvabilitate generală
0,09 (2024: 0,25)
Total active / Datorii (total active: 15.655 RON)
Autonomie financiară
-1.018,75% (2024: -304,14%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 15.655 RON)
Rentabilitate active (ROA)
253,27% (2024: 90,71%)
Profit net / Total active (total active: 15.655 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5,96% (2024: 8,21%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre JAMED FOODS SRL

Reprezentanții firmei sunt: ABED ALHADI MAI (administrator), MAJBOUR LANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
10.08.2026 Cod CAEN principal 5610 5611 ANAF