Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SAR HAUS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

SAR HAUS S.R.L. (CUI 39205265) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018001469128 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (cod CAEN 5621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.525 RON și un profit net de 2.943 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
39205265
Nr. ORC
J2018001469128
EUID
ROONRC.J2018001469128
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dunării 71, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
9.525 RON
2025
Rezultat net
2.943 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
5611 Restaurante

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5621 — Activități de alimentație (catering) pentru evenimente). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (37) · 10 diviziuni
  • 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
  • 1020 Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
Diviziunea 10 · Industria alimentară (17)
  • 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
  • 1020 Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
  • 1031 Prelucrarea și conservarea cartofilor
  • 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 1041 Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
  • 1042 Fabricarea margarinei și a altor produse comestibile similare
  • 1052 Fabricarea înghețatei
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
  • 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei
  • 1084 Fabricarea condimentelor și ingredientelor
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (7)
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii
  • 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (4)
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 9.525 2.943 4.123 — 6.870 2.747 —
2024 — 0 196 — — -196 —
2023 — 0 196 — — -196 —
2022 — 0 196 — — -196 —
2021 — 0 196 — — -196 —
2020 — -120 196 — — -196 —
2019 — -276 56 — -20 -76 —
2018 — 0 0 — 200 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2025
Grad de îndatorare
60,01%
Datorii / Total active (total active: 6.870 RON)
Solvabilitate generală
1,67
Total active / Datorii (total active: 6.870 RON)
Autonomie financiară
39,99%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 6.870 RON)
Rentabilitate active (ROA)
42,84%
Profit net / Total active (total active: 6.870 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
107,14%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
30,9%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SAR HAUS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ȘUȘMAN CASONI RAMONA RODICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025