Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PIZZERIA MIA S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

PIZZERIA MIA S.R.L. (CUI 39463108) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J2018001529226 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 998.472 RON, o pierdere netă de 44.890 RON și un număr mediu de 10 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 6,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
39463108
Nr. ORC
J2018001529226
EUID
ROONRC.J2018001529226
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Vasile A. Urechia 11, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
998.472 RON
2025▼ 6,1%
Rezultat net
-44.890 RON
2025
Angajați
10
2025▲ 11,1%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5611 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (24) · 5 diviziuni
  • 1012 Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
  • 1020 Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
Diviziunea 10 · Industria alimentară (12)
  • 1012 Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
  • 1020 Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
  • 1031 Prelucrarea și conservarea cartofilor
  • 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 1061 Fabricarea produselor de morărit
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (1)
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2018–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 998.472 -44.890 273.985 117.722 244.387 85.749 10
2024 1.063.646 -6.108 185.644 117.722 200.935 130.638 9
2023 1.461.146 43.473 147.250 117.722 168.650 136.747 8
2022 1.103.623 33.977 382.901 12.176 466.374 93.274 9
2021 1.109.924 22.264 277.287 12.176 326.783 59.297 8
2020 724.780 16.414 241.174 15.190 267.642 37.033 7
2019 525.071 14.626 112.119 15.190 117.548 20.619 7
2018 206.850 5.793 38.687 15.190 29.490 5.993 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
75,66% (2024: 58,26%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,32 (2024: 1,72)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
23,68% (2024: 41%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-12,4% (2024: -1,92%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-52,35% (2024: -4,68%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-4,5% (2024: -0,57%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PIZZERIA MIA S.R.L.

Reprezentantul firmei este: IURAŞCU LUCICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025