Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LORICICA 2018 S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

LORICICA 2018 S.R.L. (CUI 40383665) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019000049032 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (cod CAEN 1071). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 29.588 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 48,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
40383665
Nr. ORC
J2019000049032
EUID
ROONRC.J2019000049032
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Făgăraş 2, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
29.588 RON
2025▼ 48,5%
Rezultat net
0 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Secțiunea C · Diviziunea 10 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (16) · 11 diviziuni
  • 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (1)
  • 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
Diviziunea 02 · Silvicultură și exploatare forestieră (1)
  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (2)
  • 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5611 Restaurante
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 29.588 0 5.409 — 6.657 1.248 1
2024 57.403 199 12.534 — 13.782 1.248 1
2023 300 291 451 — 1.500 1.049 —
2022 300 70 442 — 1.200 758 —
2021 500 485 434 222 900 688 —
2020 400 388 419 222 400 203 —
2019 — -385 407 222 — -185 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
81,25% (2024: 90,94%)
Datorii / Total active (total active: 6.657 RON)
Solvabilitate generală
1,23 (2024: 1,1)
Total active / Datorii (total active: 6.657 RON)
Autonomie financiară
18,75% (2024: 9,06%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 6.657 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2024: 1,44%)
Profit net / Total active (total active: 6.657 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0% (2024: 15,95%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0% (2024: 0,35%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LORICICA 2018 S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MUSCALU LOREDANA ELENA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025