Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DAVINCI PAPY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 08.10.2026 (ANAF)

DAVINCI PAPY S.R.L. (CUI 41201230) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019002109132 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 126.253 RON, un profit net de 66.635 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41201230
Nr. ORC
J2019002109132
EUID
ROONRC.J2019002109132
Înmatriculată
7 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. I. C. Brătianu 228, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
126.253 RON
2024
Rezultat net
66.635 RON
2024
Angajați
1
2024

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5611 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (4) · 3 diviziuni
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2024, fără 2023. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 126.253 66.635 13.558 — 275.686 262.128 1
2022 — 0 2.717 — 198.210 195.493 —
2021 — 0 1.359 — 196.852 195.493 —
2020 122.834 79.211 1.359 — 196.852 195.493 1
2019 181.223 116.082 0 — 116.282 116.282 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2020)
Grad de îndatorare
4,92% (2020: 0,69%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
20,33 (2020: 144,85)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
95,08% (2020: 99,31%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
24,17% (2020: 40,24%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
25,42% (2020: 40,52%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
52,78% (2020: 64,49%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DAVINCI PAPY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CĂLIN COSTEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024