Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

A & G PRM S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

A & G PRM S.R.L. (CUI 44128436) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021000778326 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 183.276 RON, un profit net de 826 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (+0,6%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44128436
Nr. ORC
J2021000778326
EUID
ROONRC.J2021000778326
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Roşiorilor 1, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
183.276 RON
2025▲ 0,6%
Rezultat net
826 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5611 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (8) · 3 diviziuni
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (3)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (4)
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 183.276 826 50.596 55.605 34.536 -8.108 1
2024 182.270 -11.163 42.986 83.757 37.036 11.288 1
2023 150.281 2.023 49.751 112.739 45.516 22.451 1
2022 185.852 18.667 32.800 20.500 31.790 20.429 —
2021 31.949 1.562 5.259 — 7.021 1.762 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
56,13% (2024: 35,59%)
Datorii / Total active (total active: 90.141 RON)
Solvabilitate generală
1,78 (2024: 2,81)
Total active / Datorii (total active: 90.141 RON)
Autonomie financiară
-8,99% (2024: 9,34%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 90.141 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,92% (2024: -9,24%)
Profit net / Total active (total active: 90.141 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: -98,89%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,45% (2024: -6,12%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre A & G PRM S.R.L.

Reprezentantul firmei este: POCHESCU GHEORGHIŢĂ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
13.08.2026 Cod CAEN principal 5610 5611 ANAF