Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

2SI 4U S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

2SI 4U S.R.L. (CUI 44580350) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021002318227 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 667.237 RON, un profit net de 474.209 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 6,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
44580350
Nr. ORC
J2021002318227
EUID
ROONRC.J2021002318227
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Prof. Niculai Popinceanu 3, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
667.237 RON
2025▲ 6,2%
Rezultat net
474.209 RON
2025▲ 6,7%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5611 — Restaurante). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (13) · 7 diviziuni
  • 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (3)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
  • 7312 Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
  • 7410 Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
  • 7420 Activități fotografice (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 667.237 474.209 132.401 67.158 540.258 475.015 2
2024 628.000 444.560 189.071 123.067 510.808 444.804 2
2023 589.541 448.954 7.437 178.975 277.656 449.194 1
2022 530.058 428.661 8.136 12.426 424.621 428.911 1
2021 254.178 225.702 4.445 7.311 223.036 225.902 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
21,8% (2024: 29,83%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
4,59 (2024: 3,35)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
78,2% (2024: 70,17%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
78,07% (2024: 70,13%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,83% (2024: 99,95%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
71,07% (2024: 70,79%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre 2SI 4U S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: SĂNDULESCU VLAD (administrator), SĂNDULESCU ŞTEFAN-IOAN (administrator), SCÂNTEI REMUS-IULIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
05.09.2026 Cod CAEN principal 6201 5611 ANAF