MAXINVEST FOOD S.R.L.
MAXINVEST FOOD S.R.L. (CUI 45169337) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021005348122 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o pierdere netă de 20.206 RON și un număr mediu de 1 salariat.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 45169337
- Nr. ORC
- J2021005348122
- EUID
- ROONRC.J2021005348122
- Înmatriculată
- 5 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (5611), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.
- 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -20.206 | 16.980 | 1.437 | 3.163 | -12.380 | 1 |
| 2024 | — | -7.116 | 13.712 | 10.500 | 11.038 | 7.826 | 1 |
| 2023 | 51.763 | -1.755 | 11.498 | 3.000 | 23.440 | 14.942 | 0 |
| 2022 | 103.874 | 19.498 | 4.588 | 6.958 | 14.327 | 16.697 | 1 |
| 2021 | 0 | -3.001 | 6.300 | 3.000 | 499 | -2.801 | 0 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Pierderi consecutive 2024-2025
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre MAXINVEST FOOD S.R.L.
Reprezentantul firmei este: SEMENIUC ALIS ANTOANETA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Plătitoare de TVA | Nu | Da | ANAF |
| 08.09.2026 | Inactivă fiscal | Da | Nu | ANAF |
| 08.09.2026 | Data reactivării | — | 05.08.2026 | ANAF |
| 02.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Suspendată din 04.11.2025 | Reluare a activității din 29.06.2026 | ANAF |
| 02.08.2026 | Stare juridică | Suspendată | Reluare a activității | ANAF |
| 02.08.2026 | Data stării juridice | 04.11.2025 | 29.06.2026 | ANAF |
| 02.08.2026 | Cod CAEN principal | 4778 | 5611 | ANAF |