CORSA SRL
CORSA SRL (CUI 5717368) este înmatriculată din 1994 cu număr ORC J1994001857132 și are sediul în Mamaia, județul Constanța. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 15.000 RON și un profit net de 14.550 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 65,1% față de 2021.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 5717368
- Nr. ORC
- J1994001857132
- EUID
- ROONRC.J1994001857132
- Înmatriculată
- 32 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5611 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 7020 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.1)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -7.064 | 12.300 | 1.721.467 | 32.759 | 1.741.926 | — |
| 2024 | — | -4.918 | 4.300 | 1.721.467 | 31.823 | 1.748.990 | — |
| 2023 | — | 0 | 0 | 1.721.467 | 32.441 | 1.753.908 | — |
| 2022 | 15.000 | 14.550 | 1.335 | 1.721.467 | 33.776 | 1.753.908 | — |
| 2021 | 43.000 | 38.593 | 2 | 1.721.467 | 17.894 | 1.739.359 | — |
| 2020 | 43.000 | 27.886 | 2 | 1.724.585 | 81.446 | 1.806.029 | — |
| 2019 | 43.000 | 30.623 | 2 | 1.733.711 | 44.434 | 1.778.143 | — |
| 2017 | 27.500 | 16.650 | 28.675 | 1.743.290 | — | 1.714.615 | — |
| 2016 | 26.700 | 14.403 | 54.451 | 1.752.417 | — | 1.697.966 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2022 (vs 2021)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre CORSA SRL
Reprezentantul firmei este: DZOGOLIUC CRISTIAN (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 29.07.2026 | Cod CAEN principal | 5610 | 5611 | ANAF |