Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.006 firme active, dintre care 11.154 au depus bilanț pentru 2019 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 36,0 mld RON, e 6,4% din cea a județului; firma medie facturează cu 46,9% sub media județului. Față de 2018, cifra de afaceri a crescut cu 59,8%.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| ONILOV FACILITY MANAGEMENT S.R.L. SRL | 50776491 | 6832 | 305.949 (2025) |
| STECH SOLUTIONS S.R.L. SRL | 49314812 | 6210 | 305.935 (2025) |
| CTC-MED SRL SRL | 37539196 | 8622 | 305.908 (2025) |
| ALCA CSA 22 S.R.L. SRL | 51103949 | 6820 | 305.899 (2025) |
| VENADITE SRL SRL | 32254228 | 8009 | 305.740 (2025) |
| NOROPRINT SERVICES S.R.L. SRL | 43639106 | 8211 | 305.649 (2025) |
| MEDSENA S.R.L. SRL | 50334317 | 8622 | 305.648 (2025) |
| DANMAR IMPEX COM 94 SRL SRL | 5588280 | 4711 | 305.526 (2025) |
| MARBU CONSULT S.R.L. SRL | 43612682 | 7112 | 305.500 (2025) |
| FACTORI GRUP 2025 S.R.L. SRL | 32046731 | 4100 | 305.444 (2024) |
| SMOOTH HEALTH S.R.L. SRL | 47555784 | 4712 | 305.440 (2025) |
| TEAM CONSULTING 4 YOU S.R.L. SRL | 50535280 | 7820 | 305.435 (2025) |
| CASUTELE DIN POIENITA CHALET S.R.L. SRL | 47643258 | 5520 | 305.404 (2025) |
| REFLEXIVE GLASS DESIGN S.R.L. SRL | 36397336 | 2312 | 305.401 (2025) |
| WIZBIZ SOLUTIONS S.R.L. SRL | 44394845 | 6832 | 305.383 (2025) |
| RAVI TRANSPEED S.R.L. SRL | 49961924 | 4933 | 305.266 (2025) |
| X BY DESIGN ROMANIA S.R.L. SRL | 48228896 | 8559 | 305.229 (2025) |
| LAMBA CONSTRUCTII MONTAJ S.R.L. SRL | 42464634 | 4100 | 305.182 (2025) |
| FAULTYFOUR S.R.L. SRL | 43114483 | 5911 | 305.159 (2025) |
| STARLINE OPTIC IMPEX S.R.L. SRL | 47617364 | 4774 | 305.131 (2025) |
| ZEPPELIN PROJECT S.R.L. SRL | 44091302 | 4619 | 305.118 (2025) |
| LOGIC ALGORITHM S.R.L. SRL | 46826753 | 6210 | 304.989 (2025) |
| HAIRIDEM S.R.L. SRL | 51764002 | 4933 | 304.974 (2025) |
| STEPS FOR CHANGE SRL SRL | 24624818 | 8559 | 304.947 (2025) |
| MLT EVALUARI S.R.L. SRL | 41284368 | 7020 | 304.940 (2025) |
| SAFMED S.R.L. SRL | 50903900 | 4773 | 304.873 (2025) |
| ZURZA SMILE S.R.L. SRL | 43777648 | 8623 | 304.815 (2025) |
| ABC PLUS SOFT SRL SRL | 38546752 | 6210 | 304.777 (2025) |
| CALINDA SMART ADMINISTRATION S.R.L. SRL | 49870419 | 6832 | 304.691 (2025) |
| SILFOR PROIECT SRL SRL | 18388232 | 8299 | 304.616 (2025) |
| D&P SELECT CHOICE S.R.L. SRL | 49517485 | 8299 | 304.451 (2025) |
| CALINDA GROUP ADMINISTRATION SRL SRL | 25069953 | 6832 | 304.394 (2025) |
| GRECU & GREBLIȘ FINANCE AND AUDIT S.R.L. SRL | 48406780 | 6920 | 304.359 (2025) |
| BASIC RESAL SRL SRL | 38165391 | 7420 | 304.350 (2025) |
| MIMI TECH S.R.L. SRL | 51069065 | 6201 | 304.341 (2025) |
| CIMINO COMMERCIALE S.R.L. SRL | 51312210 | 6831 | 304.275 (2025) |
| BVM CORPORATE INVESTMENTS S.R.L. SRL | 47852017 | 9329 | 304.261 (2025) |
| ABC SUPORT DISTRIBUTION S.R.L. SRL | 16450206 | 4649 | 304.170 (2025) |
| MADY BOUTIQUE IMPEX SRL SRL | 27407996 | 4771 | 304.109 (2025) |
| FLORIELA IMPEX SRL SRL | 3972631 | 6832 | 304.100 (2025) |
| STRAIGHT CAD S.R.L. SRL | 50518255 | 7112 | 304.051 (2025) |
| IMO-BRIDGE SRL SRL | 24423040 | 6820 | 304.041 (2025) |
| VANCRIRA SHINE S.R.L. SRL | 45346030 | 4799 | 304.032 (2025) |
| BETON IQ S.R.L. SRL | 52731453 | 4100 | 303.995 (2025) |
| BEAUTYSUGAR STUDIO S.R.L. SRL | 44933982 | 9622 | 303.901 (2025) |
| ARTA GLOBAL LOGISTICS S.R.L. SRL | 51267933 | 4941 | 303.846 (2025) |
| ARISTEAM S.R.L. SRL | 51159338 | 5520 | 303.841 (2025) |
| SEMERA DIGITAL S.R.L. SRL | 45824860 | 7311 | 303.815 (2025) |
| ATELIER SEBASTIAN GOLD SRL SRL | 37857211 | 4777 | 303.790 (2025) |
| GENERAL ADE EXPERT CONSTRUCT S.R.L. SRL | 45330459 | 4619 | 303.750 (2025) |