Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.006 firme active, dintre care 11.154 au depus bilanț pentru 2019 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 36,0 mld RON, e 6,4% din cea a județului; firma medie facturează cu 46,9% sub media județului. Față de 2018, cifra de afaceri a crescut cu 59,8%.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| SUFLET DE FLOARE S.R.L. SRL | 50245112 | 4776 | 199.929 (2025) |
| HAPPY MEDIA CREATIVE SRL SRL | 28388973 | 5911 | 199.926 (2025) |
| START BUSINESS SYNERGY S.R.L. SRL | 50275105 | 8210 | 199.850 (2025) |
| BURGA CONSULTING AND INVESTING S.R.L. SRL | 43580980 | 5819 | 199.732 (2025) |
| MICHELLE MEDIA & EVENTS S.R.L. SRL | 42377643 | 7021 | 199.673 (2025) |
| NEXT STEP FINANCE S.R.L. SRL | 39100820 | 7020 | 199.621 (2025) |
| BEMARBEK 21 S.R.L. SRL | 44028305 | 4941 | 199.609 (2025) |
| HOT FOOD FLAVOURS S.R.L. SRL | 42348915 | 5611 | 199.608 (2025) |
| UNITED GOT SRL SRL | 38217270 | 9321 | 199.586 (2025) |
| PERFECT CLEANING SELECT S.R.L. SRL | 44957477 | 8121 | 199.554 (2025) |
| RESS - RISK EVALUATION SRL SRL | 31836147 | 8009 | 199.500 (2025) |
| GV FACTORY BUSINESS INTERNATIONAL S.R.L. SRL | 40066055 | 9621 | 199.381 (2025) |
| ASCENDO CONSULTANŢĂ ŞI COMUNICARE S.R.L. SRL | 39041014 | 7021 | 199.325 (2025) |
| NEWTIME CLINIC S.R.L. SRL | 37732030 | 9699 | 199.314 (2025) |
| MEDIA MARK MANAGER S.R.L. SRL | 51526507 | 7020 | 199.300 (2025) |
| VALDO EQUIPMENT SRL SRL | 28662857 | 7420 | 199.271 (2025) |
| NASTASE INVEST SRL SRL | 4667849 | 4711 | 199.227 (2020) |
| BIO-SANTE SRL SRL | 13899252 | 1083 | 199.200 (2025) |
| SOLIST WAVE S.R.L. SRL | 47205401 | 7499 | 199.164 (2025) |
| MARIA'S WONDERS S.R.L. SRL | 45039205 | 8559 | 199.122 (2025) |
| SDA FASHION & CONSULTANCY S.R.L. SRL | 38890631 | 4771 | 199.110 (2023) |
| TASHA MOTO S.R.L. SRL | 47645577 | 8553 | 199.090 (2025) |
| SALON STYLE LUPU WASS S.R.L. SRL | 36050948 | 9621 | 199.075 (2025) |
| PRO NATURA AETERNA SRL SRL | 22422537 | 4677 | 199.058 (2025) |
| OMNI VIM S.R.L. SRL | 49307548 | 4791 | 199.049 (2025) |
| P&P LOGISTIC TRANSPORT S.R.L. SRL | 51250095 | 5320 | 198.955 (2025) |
| APOLLO COM ART SRL SRL | 331071 | 4719 | 198.954 (2025) |
| SISTEM EDIL CONSTRUCT SRL SRL | 23982109 | 4100 | 198.921 (2025) |
| MLK FAST BUILD S.R.L. SRL | 43705706 | 4120 | 198.920 (2024) |
| VALVI INVEST SERV SRL SRL | 21279499 | 4711 | 198.914 (2025) |
| VELNOVA SOLUTIONS S.R.L. SRL | 51974160 | 6210 | 198.905 (2025) |
| ECOTERAPIA S.R.L. SRL | 41118705 | 4712 | 198.747 (2025) |
| EDUCIERGE S.R.L. SRL | 45525973 | 4619 | 198.690 (2025) |
| SEMENFORT S.R.L. SRL | 44804023 | 6201 | 198.686 (2025) |
| CONTACT CONSULTING SERVICES SRL SRL | 19136594 | 7430 | 198.673 (2025) |
| NICOM STORE SRL SRL | 36559977 | 4771 | 198.627 (2017) |
| SC MUR MEDIA & MANAGEMENT SRL SRL | 23642980 | 7020 | 198.592 (2025) |
| OPTIVISTA CONSULT S.R.L. SRL | 42194409 | 8699 | 198.592 (2025) |
| DUMITRACHE TOTAL CONSTRUCT SRL SRL | 36440274 | 4100 | 198.583 (2022) |
| VENI VIDI JOACA S.R.L. SRL | 39329204 | 8552 | 198.544 (2023) |
| DIMA RETAIL S.R.L. SRL | 52060579 | 4782 | 198.535 (2025) |
| AUTO SAFE-TEST SRL SRL | 34141896 | 7120 | 198.345 (2025) |
| NEDVERTISE S.R.L. SRL | 48947913 | 7311 | 198.269 (2025) |
| ANMAR FILM S.R.L. SRL | 45383321 | 5911 | 198.120 (2025) |
| RBT FERO & SUDO CONSTRUCT S.R.L. SRL | 45403429 | 2511 | 198.086 (2025) |
| ECO BEC SRL SRL | 29551008 | 9621 | 198.083 (2025) |
| KINETICA ALFA SRL SRL | 38394751 | 4619 | 198.052 (2023) |
| DEAL PROPERTIES SRL SRL | 21279340 | 3512 | 198.043 (2025) |
| BEST CONSULT ROM SRL SRL | 12958440 | 6920 | 198.040 (2025) |
| OIGAN TECH S.R.L. SRL | 48085664 | 6210 | 198.000 (2025) |