VALVI INVEST SERV SRL
VALVI INVEST SERV SRL (CUI 21279499) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007004578401 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (cod CAEN 4711). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 198.914 RON, o pierdere netă de 76.061 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 33,0% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 21279499
- Nr. ORC
- J2007004578401
- EUID
- ROONRC.J2007004578401
- Înmatriculată
- 19 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4711 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
- 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate (CAEN Rev.2)
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018. Surse: MFinanțe (2016–2017, 2021–2025) și ANAF (2019–2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 198.914 | -76.061 | 78.222 | — | 17.553 | -60.669 | 3 |
| 2024 | 296.773 | 84.374 | 3.701 | — | 45.977 | 42.276 | 2 |
| 2023 | 292.684 | 95.523 | 65.772 | — | 23.674 | -42.098 | 2 |
| 2022 | 282.751 | 121.236 | 149.474 | — | 11.853 | -137.621 | 1 |
| 2021 | — | -32.099 | 261.611 | — | 2.754 | -258.857 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 228.863 | 0 | 2.105 | -226.758 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 228.863 | 0 | 2.105 | -226.758 | 0 |
| 2017 | 0 | -9.002 | 231.149 | — | 4.371 | -226.778 | — |
| 2016 | 45.463 | -15.976 | 225.854 | — | 6.953 | -217.775 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre VALVI INVEST SERV SRL
Reprezentanții firmei sunt: KEBLAWI RALIA (administrator), ALNABLSI ERWAH (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 29.07.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 06.03.2007 | Transfer (sosire) din 28.04.2026 | ANAF |
| 29.07.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 29.07.2026 | Data stării juridice | 06.03.2007 | 28.04.2026 | ANAF |
| 29.07.2026 | Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 29.07.2026 | Număr de înmatriculare | J40/4578/2007 | J2007004578401 | ANAF |