Firme din Sectorul 6
București
Sectorul 6 are 36.661 de firme active, dintre care 13.928 au depus bilanț pentru 2019 — 14,8% din firmele județului București. Densitatea e de 112,8 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 67,8 mld RON, e 12,0% din cea a județului; firma medie facturează cu 19,8% sub media județului. Față de 2018, cifra de afaceri a crescut cu 19,7%.
Cele mai multe firme sunt în transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 6,4%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 5,5%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,7%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| DIANITA SHOES 2007 S.R.L. SRL | 40650797 | 4791 | 9.037 (2024) |
| CAELIA PREMIUM BUSINESS S.R.L. SRL | 46861904 | 4719 | 9.036 (2025) |
| MARIO EXPRES TRANS SRL SRL | 14796743 | 4933 | 9.014 (2025) |
| DARUIESC.RO SRL SRL | 32734382 | 5829 | 9.000 (2022) |
| CONFORT SISTEM ADMINISTRARE S.R.L. SRL | 39150313 | 6832 | 9.000 (2025) |
| NEO FILMS S.R.L. SRL | 40306034 | 5911 | 9.000 (2025) |
| RANIA'S VISION AGENCY S.R.L. SRL | 50939491 | 7311 | 9.000 (2025) |
| SPIRI EXPRESS TRANSPORT S.R.L. SRL | 39774090 | 4941 | 9.000 (2024) |
| PREDA FIGHT S.R.L. SRL | 39018046 | 8551 | 9.000 (2021) |
| ANTOINE EVENTS & RESTAURANT S.R.L. SRL | 39879135 | 5621 | 9.000 (2022) |
| TONELI CONSTRUCT SRL SRL | 18123146 | 4120 | 9.000 (2025) |
| ALL COMPANY N&M SRL SRL | 18577851 | 6820 | 9.000 (2025) |
| PREMIUM IDEAL TRANS S.R.L. SRL | 43431287 | 5229 | 9.000 (2023) |
| DATA EXPERT ASSISTANCE SRL SRL | 29498885 | 6310 | 9.000 (2025) |
| PREMIUM SUPPORT CONCEPT S.R.L. SRL | 45892759 | 8299 | 8.970 (2025) |
| MAGIC FORM TRAINING S.R.L. SRL | 42958468 | 8559 | 8.970 (2024) |
| ROSISTUDIO SRL SRL | 36776763 | 9313 | 8.958 (2025) |
| PTS SYSTEMS SOLUTIONS SRL SRL | 33001100 | 6832 | 8.955 (2025) |
| GIAEMONE S.R.L. SRL | 52735757 | 8210 | 8.950 (2025) |
| ANGEL ESTETIC BEAUTY SRL SRL | 37985245 | 9622 | 8.940 (2025) |
| GO MOTION S.R.L. SRL | 52107647 | 4933 | 8.935 (2025) |
| RAFFADI ASPECT S.R.L. SRL | 42616082 | 9622 | 8.923 (2025) |
| FABERNETICS CONSULTING S.R.L. SRL | 43992158 | 6201 | 8.908 (2024) |
| ALEXMAR ICE S.R.L. SRL | 45299450 | 4120 | 8.900 (2025) |
| CURATENIE LA TIMP S.R.L. SRL | 49481888 | 8121 | 8.900 (2025) |
| A SHAPEUP JOURNEY S.R.L. SRL | 50077540 | 8559 | 8.892 (2025) |
| LANKA INVEST SOLUTION S.R.L. SRL | 46412174 | 6831 | 8.890 (2025) |
| EXPRESS PRIVAT CAB S.R.L.-D. SRL | 41682606 | 4939 | 8.878 (2025) |
| ZAMAN HUB SOLUTIONS S.R.L. SRL | 52464496 | 4939 | 8.875 (2025) |
| LILY HAIR S.R.L. SRL | 51372866 | 9621 | 8.869 (2025) |
| MMC JOY MANAGEMENT S.R.L. SRL | 46029358 | 9329 | 8.860 (2025) |
| ALFLO RENTAL SRL SRL | 32050716 | 5911 | 8.851 (2025) |
| MIND TOOYS 33 S.R.L. SRL | 43328649 | 4791 | 8.845 (2024) |
| COMPLIMENT MEDIA SRL SRL | 30084038 | 7311 | 8.838 (2025) |
| VORBACEEA S.R.L. SRL | 43902783 | 5610 | 8.835 (2025) |
| EVOCENTRIS MEDIA S.R.L. SRL | 40180954 | 7311 | 8.814 (2024) |
| EDEN MANUFACTURA S.R.L. SRL | 39789334 | 3109 | 8.800 (2024) |
| ROCAS ENERGY S.R.L. SRL | 50373200 | 4321 | 8.800 (2025) |
| ARS COM INDUSTRIES SRL SRL | 18912913 | 4100 | 8.800 (2025) |
| STANDARD LOGIC CODE S.R.L. SRL | 41369804 | 6210 | 8.800 (2025) |
| MOBIL PLUS SRL SRL | 14823732 | 4322 | 8.798 (2025) |
| ST FORMARE PROFESIONALA S.R.L. SRL | 43364226 | 8559 | 8.780 (2024) |
| EXA EDUCATION S.R.L. SRL | 52376831 | 8559 | 8.770 (2025) |
| THOT LAKSHMI 97 S.R.L. SRL | 46168160 | 5630 | 8.766 (2025) |
| MCE SPEED GENERATION S.R.L. SRL | 47414289 | 4941 | 8.750 (2025) |
| AD ALL PRESERV SRL SRL | 31457003 | 4721 | 8.746 (2019) |
| ALCOR GRUP SRL SRL | 16392571 | 4778 | 8.710 (2025) |
| AUTO PROMO VALENTI SRL SRL | 31885549 | 9531 | 8.700 (2025) |
| VICTORIA NIROS FINANCE S.R.L. SRL | 44417728 | 6622 | 8.696 (2023) |
| EVELYNE STYLE DESIGN SRL SRL | 31396984 | 1628 | 8.694 (2025) |