Firme din Cluj-Napoca
Cluj
Cluj-Napoca are 47.435 de firme active, dintre care 15.074 au depus bilanț pentru 2016 — 55,4% din firmele județului Cluj. Locul 1 din 81 de localități din județ după numărul de firme. Densitatea e de 165,5 firme la 1.000 de locuitori, peste media județului de 126,1. Cifra de afaceri cumulată, 32,1 mld RON, e 73,6% din cea a județului; firma medie facturează cu 15,4% peste media județului.
Cele mai multe firme sunt în activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 8,0%), transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 5,9%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 3,4%).
Profil municipiu
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| LIVMUR SERV SRL SRL | 6974173 | 9531 | 235.150 (2025) |
| JARBITS LAB S.R.L. SRL | 48135517 | 6201 | 235.018 (2025) |
| SHELBY CRC S.R.L. SRL | 43609660 | 7311 | 235.001 (2025) |
| INTELLI FRAMES SRL SRL | 37568051 | 7112 | 234.928 (2025) |
| KUKY OUTDOOR S.R.L. SRL | 40594123 | 9319 | 234.912 (2025) |
| FAGET BIACONSTRUCT SRL SRL | 17485806 | 4334 | 234.898 (2025) |
| FILIMON CONSTRUCT SRL SRL | 16176357 | 4334 | 234.897 (2025) |
| CONARH DESIGN SRL SRL | 15773012 | 4100 | 234.881 (2025) |
| NEO FERBONIA S.R.L. SRL | 39095405 | 4100 | 234.870 (2025) |
| VETCONSULT S.R.L. SRL | 38527262 | 7500 | 234.774 (2025) |
| ATELIER ANA S.R.L. SRL | 49790794 | 1413 | 234.774 (2025) |
| NYANA S.R.L. SRL | 50719364 | 7312 | 234.704 (2025) |
| MAGNUM PM SRL SRL | 26491920 | 7020 | 234.654 (2025) |
| BENTART NAILS S.R.L. SRL | 44000401 | 9622 | 234.643 (2025) |
| WEB CONTRAST S.R.L. SRL | 46613780 | 6311 | 234.611 (2025) |
| DECOR EXPERT SRL SRL | 17327105 | 3100 | 234.610 (2025) |
| POST ARHITECTURA S.R.L. SRL | 44939152 | 7111 | 234.569 (2025) |
| ABELLINO IMPEX SRL SRL | 5422952 | 4719 | 234.553 (2025) |
| TOTAL LINK SRL SRL | 16943379 | 4650 | 234.529 (2025) |
| SIAEYECARE S.R.L. SRL | 41578150 | 8622 | 234.413 (2025) |
| BLACK SCISSORS S.R.L. SRL | 44624596 | 9621 | 234.365 (2025) |
| DABO INVEST SRL SRL | 17227165 | 4933 | 234.354 (2025) |
| CVART MEDIA S.R.L. SRL | 35628610 | 7311 | 234.353 (2025) |
| PHARMATOR SRL SRL | 20439273 | 7112 | 234.344 (2025) |
| GOLDEN CONSULT SRL SRL | 15627793 | 7020 | 234.267 (2025) |
| TRANSREP AUTO SRL SRL | 8568279 | 4941 | 234.266 (2025) |
| YAGNI & DRY S.R.L. SRL | 49234853 | 6210 | 234.240 (2025) |
| IANCUIO S.R.L. SRL | 35686000 | 6201 | 234.196 (2025) |
| KIDS HUB OF FUN S.R.L. SRL | 51892338 | 9329 | 234.190 (2025) |
| ARIMED LIFE S.R.L. SRL | 30464746 | 8622 | 234.140 (2025) |
| BVA IMPORT AUTO S.R.L. SRL | 51304195 | 4781 | 234.101 (2025) |
| ASCENDO TECH SRL SRL | 30016319 | 3312 | 234.066 (2025) |
| COCOS MOB SRL SRL | 24650868 | 3102 | 234.020 (2025) |
| MIM RIDE S.R.L. SRL | 49192715 | 4932 | 234.017 (2025) |
| XALT SRL SRL | 25010212 | 8559 | 234.009 (2025) |
| RSVTI SERVICII & CONSULTANȚĂ SRL SRL | 37113025 | 7120 | 233.972 (2025) |
| ADROX AUTO SRL SRL | 26110724 | 4520 | 233.968 (2025) |
| EMR BEAUTY S.R.L. SRL | 32798211 | 9621 | 233.962 (2025) |
| ELEVLIFT S.R.L. SRL | 52181600 | 2553 | 233.948 (2025) |
| NOMIS PRESTSERV S.R.L. SRL | 39340407 | 9329 | 233.939 (2025) |
| GLISANDO AUTO SERVICE SRL SRL | 29532120 | 9531 | 233.905 (2025) |
| BAR MICROSYSTEMS SRL SRL | 25333175 | 6201 | 233.877 (2025) |
| PRODNATUR SRL SRL | 207961 | 0230 | 233.858 (2025) |
| PATRU FLORIN-MIHAI SOL S.R.L. SRL | 50919753 | 6201 | 233.848 (2025) |
| RITMOCARDIO PLUS S.R.L. SRL | 40055510 | 8622 | 233.820 (2025) |
| RCG CENTRUL DE EVENIMENTE SI COWORKING SRL SRL | 37956860 | 9329 | 233.815 (2025) |
| SIGNATURE PROFESSIONAL EVENTS SRL SRL | 37445334 | 8230 | 233.797 (2025) |
| BAROC INTERNATIONAL IMPORT EXPORT SRL SRL | 6021819 | 3100 | 233.750 (2025) |
| TRAINLOT S.R.L. SRL | 38775870 | 6311 | 233.663 (2025) |
| OXISTAR SERV S.R.L. SRL | 43643255 | 4614 | 233.632 (2025) |