Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

COMPACT HOLDING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

COMPACT HOLDING SRL (CUI 15664112) este înmatriculată din 2003 cu număr ORC J2003010955403 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 171.911 RON, un profit net de 2.928 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 36,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
15664112
Nr. ORC
J2003010955403
EUID
ROONRC.J2003010955403
Înmatriculată
23 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. PRELUNGIREA GHENCEA 75, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
171.911 RON
2025▼ 36,4%
Rezultat net
2.928 RON
2025▲ 438,2%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5611 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (1)
  • 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (6)
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5610 Restaurante

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 171.911 2.928 25.267 17.999 25.382 18.114 1
2024 270.355 544 184.047 30.477 56.107 15.186 1
2023 299.405 14.402 219.948 78.520 73.213 14.642 2
2022 582.198 23.640 209.021 97.281 135.620 23.880 5
2021 640.622 120.341 236.342 144.051 207.457 120.581 6
2020 402.510 36.309 223.407 122.612 115.902 15.107 5
2019 585.371 42.476 199.946 111.058 100.162 21.274 5
2018 446.201 12.633 264.448 175.658 67.588 -21.202 5
2017 347.127 5.790 224.312 46.434 102.903 -33.836 5
2016 262.538 2.336 262.215 110.269 109.902 -39.626 5

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
58,24% (2024: 212,56%)
Datorii / Total active (total active: 43.381 RON)
Solvabilitate generală
1,72 (2024: 0,47)
Total active / Datorii (total active: 43.381 RON)
Autonomie financiară
41,76% (2024: 17,54%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 43.381 RON)
Rentabilitate active (ROA)
6,75% (2024: 0,63%)
Profit net / Total active (total active: 43.381 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
16,16% (2024: 3,58%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,7% (2024: 0,2%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre COMPACT HOLDING SRL

Reprezentantul firmei este: TRIFAN VASILE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025