Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NEW TEHNICINSTAL SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

NEW TEHNICINSTAL SRL (CUI 18101830) este înmatriculată din 2005 cu număr ORC J16/2219/2005 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 53.000 RON și un profit net de 49.562 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 19,5% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
18101830
Nr. ORC
J16/2219/2005
EUID
ROONRC.J16/2219/2005
Înmatriculată
21 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Mihai Bravu 136, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
53.000 RON
2022▼ 19,5%
Rezultat net
49.562 RON
2022▲ 193,6%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022 divergent
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5611 — Restaurante). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (18) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (2)
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 24.849 173.042 197.891 —
2024 — -4.276 0 25.370 172.521 197.891 —
2023 — -11.407 0 25.370 136.797 162.167 —
2022 53.000 49.562 19.013 25.370 191.733 198.090 —
2021 65.827 16.883 48.716 128.656 299.098 379.038 1
2020 87.279 786 43.384 125.500 311.499 393.615 1
2019 288.643 111.066 45.116 135.251 302.694 392.829 2
2018 121.537 42.058 82.302 141.319 222.745 281.762 3
2017 107.450 42.382 50.761 144.187 146.278 239.704 1
2016 91.179 6.215 268.655 149.476 298.623 179.444 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
8,76% (2021: 11,39%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
11,42 (2021: 8,78)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
91,24% (2021: 88,61%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
22,83% (2021: 3,95%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
25,02% (2021: 4,45%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
93,51% (2021: 25,65%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NEW TEHNICINSTAL SRL

Reprezentantul firmei este: CIOBANU ȘTEFAN-RĂZVAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022
Data Câmp Înainte După Sursă
10.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 04.11.2005 Transfer (sosire) din 01.09.2026 ANAF
10.10.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
10.10.2026 Data stării juridice 04.11.2005 01.09.2026 ANAF
10.10.2026 Cod CAEN principal 4322 5611 ANAF