Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

L.V.A. BEVERAGES SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

L.V.A. BEVERAGES SRL (CUI 18756059) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J2006009594403 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,3 milioane RON, un profit net de 74.785 RON și un număr mediu de 5 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 3,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
18756059
Nr. ORC
J2006009594403
EUID
ROONRC.J2006009594403
Înmatriculată
20 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. AV. ST. PROTOPOPESCU 11, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.278.774 RON
2025▼ 3,3%
Rezultat net
74.785 RON
2025▲ 13,7%
Angajați
5
2025▼ 16,7%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5611 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.278.774 74.785 1.127.500 68.272 1.134.613 75.385 5
2024 1.322.055 65.785 915.460 57.067 995.099 66.345 6
2023 1.060.706 6.846 629.851 83.270 186.774 -430.168 7
2022 1.475.943 7.372 478.818 108.317 644.732 203.870 5
2021 1.106.675 2.931 421.725 110.752 507.271 196.298 1
2020 624.309 -187.869 344.371 85.804 431.624 173.057 5
2019 469.074 32.484 377.369 70.023 716.451 409.105 10
2018 527.994 28.394 219.328 51.734 543.935 376.341 5
2017 505.318 237.497 559.998 37.783 624.310 102.095 2
2016 409.598 76.262 434.028 37.783 260.843 -135.402 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
93,73% (2024: 87,01%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,07 (2024: 1,15)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
6,27% (2024: 6,31%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
6,22% (2024: 6,25%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,2% (2024: 99,16%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5,85% (2024: 4,98%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre L.V.A. BEVERAGES SRL

Reprezentanții firmei sunt: LECCA VLAD ALEXANDRU (administrator), LECCA VLAD-ALEXANDRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
26.07.2026 Cod CAEN principal 5610 5611 ANAF