Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DALLEN INVESTMENT GROUP SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

DALLEN INVESTMENT GROUP SRL (CUI 30702732) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012010902405 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 937.732 RON, un profit net de 1.649 RON și un număr mediu de 6 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 11,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
30702732
Nr. ORC
J2012010902405
EUID
ROONRC.J2012010902405
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Ion Mihalache 203, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
937.732 RON
2025▼ 11,0%
Rezultat net
1.649 RON
2025▼ 99,2%
Angajați
6
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5611 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (16) · 4 diviziuni
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 1061 Fabricarea produselor de morărit
Diviziunea 10 · Industria alimentară (9)
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 1061 Fabricarea produselor de morărit
  • 1062 Fabricarea amidonului și a produselor din amidon
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 937.732 1.649 393.007 128.793 71.936 4.129 6
2024 1.053.511 194.611 187.330 27.007 296.058 194.971 6
2023 884.331 74.459 145.355 83.810 136.301 74.819 6
2022 573.942 131.211 175.435 28.438 278.546 131.571 5
2021 563.812 133.629 47.377 2.374 139.396 94.442 5
2020 391.829 4.277 48.586 — 29.398 -19.188 4
2019 323.321 25.074 38.996 — 13.791 -23.850 5
2018 — 0 48.924 — — -48.924 —
2017 — -450 48.924 — — -48.924 —
2016 — -700 48.476 — 2 -48.474 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
195,79% (2024: 57,99%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,51 (2024: 1,72)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
2,06% (2024: 60,35%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,82% (2024: 60,24%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
39,94% (2024: 99,82%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,18% (2024: 18,47%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DALLEN INVESTMENT GROUP SRL

Reprezentantul firmei este: CIÇEKAY HATICE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025