Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RAMPAGE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

RAMPAGE SRL (CUI 31232779) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J40/1909/2013 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 25.561 RON și o pierdere netă de 6.257 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 14,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
31232779
Nr. ORC
J40/1909/2013
EUID
ROONRC.J40/1909/2013
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Sg.maj. Vasile Topliceanu 10, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
25.561 RON
2025▲ 14,3%
Rezultat net
-6.257 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5611 — Restaurante). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (9)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5610 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2021, 2023–2025) și ANAF (2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 25.561 -6.257 15.069 — 41.100 26.031 —
2024 22.356 -1.464 31.069 — 63.357 32.288 —
2023 15.749 -4.172 35.243 — 68.995 33.752 —
2022 17.170 -16.253 12.424 0 50.348 37.924 1
2021 47.938 20.887 2.128 — 56.305 54.177 1
2020 124.353 -28.512 57.457 — 90.747 33.290 1
2019 7.765 -36.650 260.066 0 5.280 -254.786 1
2018 5.529 -48.380 224.640 0 6.504 -218.136 1
2017 3.832 -6.796 191.130 0 21.373 -169.757 0
2016 1.970 -4.132 185.386 0 22.425 -162.961 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
36,66% (2024: 49,04%)
Datorii / Total active (total active: 41.100 RON)
Solvabilitate generală
2,73 (2024: 2,04)
Total active / Datorii (total active: 41.100 RON)
Autonomie financiară
63,34% (2024: 50,96%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 41.100 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-15,22% (2024: -2,31%)
Profit net / Total active (total active: 41.100 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-24,04% (2024: -4,53%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-24,48% (2024: -6,55%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RAMPAGE SRL

Reprezentantul firmei este: BALTA IOANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
24.10.2026 Cod CAEN principal 5610 5611 ANAF