Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

POWER TOP LOGISTICS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

POWER TOP LOGISTICS S.R.L. (CUI 33418132) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014008748402 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (cod CAEN 6831). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 220 RON și o pierdere netă de 2.384 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 99,9% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
33418132
Nr. ORC
J2014008748402
EUID
ROONRC.J2014008748402
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Voinţei 21, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
220 RON
2024▼ 99,9%
Rezultat net
-2.384 RON
2024
Angajați
0
2024

Activitate

CAEN principal
6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6831 — Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (4)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) (CAEN Rev.2)
  • 1399 Fabricarea altor articole textile n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.2)
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
  • 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.2)
  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
  • 4291 Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.2)
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
  • 4942 Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
  • 5210 Depozitări (CAEN Rev.2)
  • 5224 Manipulări (CAEN Rev.2)
  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7111 Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
  • 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.2)
  • 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN Rev.2)
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
  • 8122 Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
  • 8129 Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Surse: MFinanțe (2017–2023, 2025) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -1.765 487.638 — 1.000.177 512.539 —
2024 220 -2.384 485.866 0 1.000.170 514.304 0
2023 153.883 152.724 485.544 — 1.002.232 516.688 —
2022 483.933 427.192 455.147 — 819.111 363.964 2
2021 0 0 310.899 — 245.571 -65.328 —
2020 0 0 310.899 — 245.571 -65.328 —
2019 — 0 310.899 0 245.571 -65.328 —
2018 — 0 310.899 0 245.571 -65.328 —
2017 — -64.060 176.939 0 111.611 -65.328 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
48,58% (2023: 48,45%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,06 (2023: 2,06)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
51,42% (2023: 51,55%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-0,24% (2023: 15,24%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-0,46% (2023: 29,56%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2023: 99,25%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre POWER TOP LOGISTICS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MUNTEANU CĂTĂLINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
04.09.2026 Cod CAEN principal 1071 6831 ANAF