Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CARUL CU MICI SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

CARUL CU MICI SRL (CUI 33500711) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014001304223 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 3,2 milioane RON, un profit net de 184.406 RON și un număr mediu de 16 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 8,2% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
33500711
Nr. ORC
J2014001304223
EUID
ROONRC.J2014001304223
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Floreasca 169, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
3.163.360 RON
2024▲ 8,2%
Rezultat net
184.406 RON
2024▼ 54,2%
Angajați
16
2024▲ 166,7%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5611 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (29) · 8 diviziuni
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
  • 0141 Creșterea bovinelor de lapte
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (6)
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
  • 0141 Creșterea bovinelor de lapte
  • 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor
  • 0146 Creșterea porcinelor
  • 0147 Creșterea păsărilor
  • 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
Diviziunea 10 · Industria alimentară (5)
  • 1011 Prelucrarea și conservarea cărnii
  • 1012 Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
  • 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (7)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Surse: MFinanțe (2016–2022) și ANAF (2023–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 3.163.360 184.406 500.248 116.435 756.738 375.366 16
2023 2.922.620 402.994 232.942 313.929 751.195 832.144 6
2022 2.084.958 486.615 199.132 76.082 552.238 429.150 17
2021 80.143 -123.442 197.973 98.562 80.254 -57.465 5
2020 12.979 -101.471 8.838 29.045 45.770 65.977 7
2019 1.169.226 62.222 17.826 46.059 138.540 167.448 13
2018 1.002.528 -35.818 41.827 60.448 85.597 105.226 5
2017 1.025.632 190.823 8.505 11.787 137.763 141.045 9
2016 1.004 -82.736 95.224 — 45.446 -49.778 2

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
57,29% (2023: 21,87%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,75 (2023: 4,57)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
42,99% (2023: 78,13%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
21,12% (2023: 37,84%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
49,13% (2023: 48,43%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5,83% (2023: 13,79%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CARUL CU MICI SRL

Reprezentantul firmei este: NECHIFOR MARIA-MIRABELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
10.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 21.08.2014 Transfer (sosire) din 21.05.2026 ANAF
10.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
10.08.2026 Data stării juridice 21.08.2014 21.05.2026 ANAF
10.08.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice ANAF