Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PASTO PRIMAVERA SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

PASTO PRIMAVERA SRL (CUI 34524050) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015005904404 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 665.417 RON, un profit net de 74.451 RON și un număr mediu de 4 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 10,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
34524050
Nr. ORC
J2015005904404
EUID
ROONRC.J2015005904404
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Ale FOISOR 95, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
665.417 RON
2025▲ 10,7%
Rezultat net
74.451 RON
2025▲ 18,1%
Angajați
4
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5611 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · 2 diviziuni
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar
Diviziunea 10 · Industria alimentară (2)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (4)
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 665.417 74.451 18.633 27.350 29.933 38.650 4
2024 601.309 63.059 59.361 4.775 18.785 -35.801 4
2023 378.242 47.505 120.459 5.225 16.374 -98.860 4
2022 253.838 -61.296 168.111 5.675 16.071 -146.365 5
2021 195.472 -41.986 111.436 4.177 22.191 -85.068 3
2020 152.519 -91.227 67.825 4.627 20.116 -43.082 3
2019 267.626 -5.969 19.770 5.077 62.838 48.145 3
2018 252.689 40.679 2.658 2.752 54.020 54.114 1
2017 175.060 -5.452 15.402 2.752 26.085 13.435 1
2016 174.541 18.607 11.436 144 30.139 18.847 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
32,53% (2024: 251,96%)
Datorii / Total active (total active: 57.283 RON)
Solvabilitate generală
3,07 (2024: 0,4)
Total active / Datorii (total active: 57.283 RON)
Autonomie financiară
67,47% (2024: -151,96%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 57.283 RON)
Rentabilitate active (ROA)
129,97% (2024: 267,65%)
Profit net / Total active (total active: 57.283 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
192,63%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
11,19% (2024: 10,49%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PASTO PRIMAVERA SRL

Reprezentantul firmei este: PAVĂL IONUȚ-MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025