Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PASTICCERIA IL FORNO SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

PASTICCERIA IL FORNO SRL (CUI 35498600) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016000293120 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (cod CAEN 1071). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 438.994 RON, un profit net de 99.051 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 16,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
35498600
Nr. ORC
J2016000293120
EUID
ROONRC.J2016000293120
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Aurel Vlaicu 8, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
438.994 RON
2025▼ 16,7%
Rezultat net
99.051 RON
2025▼ 9,0%
Angajați
3
2025▼ 25,0%

Activitate

CAEN principal
1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Secțiunea C · Diviziunea 10 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (16) · 4 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4323 Lucrări de izolații
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (10)
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5611 Restaurante

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.2)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 438.994 99.051 109.194 92.015 116.781 99.602 3
2024 527.248 108.821 49.456 46.836 216.603 213.983 4
2023 359.310 40.307 35.693 64.849 54.006 105.162 4
2022 221.665 284 24.383 64.849 2.390 64.856 7
2021 192.280 20.023 8.093 61.759 39.566 93.232 8
2020 169.643 15.840 6.214 54.760 24.663 73.209 5
2019 241.332 13.913 15.292 54.760 17.901 57.369 6
2018 288.928 27.956 46.748 55.426 34.778 43.456 5
2017 212.014 14.985 40.970 666 55.804 15.500 5
2016 115.405 315 67.521 666 67.370 515 7

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
52,3% (2024: 18,77%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,91 (2024: 5,33)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
47,7% (2024: 81,23%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
47,44% (2024: 41,31%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,45% (2024: 50,85%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
22,56% (2024: 20,64%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PASTICCERIA IL FORNO SRL

Reprezentantul firmei este: BOTHAZA RADU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025