Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TINOSMED S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

TINOSMED S.R.L. (CUI 35950402) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016005433402 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) — cod CAEN 8220. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 147.567 RON, un profit net de 60.216 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 3,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35950402
Nr. ORC
J2016005433402
EUID
ROONRC.J2016005433402
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Zorelelor 6A, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
147.567 RON
2025▲ 3,8%
Rezultat net
60.216 RON
2025▼ 12,6%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (47) · 14 diviziuni
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
Diviziunea 10 · Industria alimentară (2)
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
Diviziunea 35 · Producția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat (1)
  • 3524 Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (14)
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (6)
  • 5210 Depozitări
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 5224 Manipulări
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (5)
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (2)
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (3)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 80 · Activități de investigații și protecție (1)
  • 8009 Alte activități de protecție n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 147.567 60.216 70.169 — 130.683 60.696 1
2024 142.101 68.921 13.985 5.346 77.859 69.401 1
2023 127.511 49.646 16.324 13.366 76.879 74.048 1
2022 148.589 101.908 24.017 21.385 104.905 102.388 1
2021 79.657 50.698 25.622 29.404 71.295 75.327 1
2020 54.952 18.932 2.747 — 54.218 51.471 1
2019 50.660 43.429 2.855 — 35.394 32.539 1
2018 — -144 13.668 6 2.572 -11.090 —
2017 — -168 13.668 150 2.572 -10.946 —
2016 585 -10.978 13.668 318 2.572 -10.778 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
53,69% (2024: 16,81%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,86 (2024: 5,95)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
46,45% (2024: 83,41%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
46,08% (2024: 82,83%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,21% (2024: 99,31%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
40,81% (2024: 48,5%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TINOSMED S.R.L.

Reprezentantul firmei este: OANCEA NADEJDA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025