Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CRUST FACTORY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

CRUST FACTORY SRL (CUI 37976395) este înmatriculată din 2017 cu număr ORC J2017012593408 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (cod CAEN 4791). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 175.443 RON, un profit net de 101.136 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 39,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
37976395
Nr. ORC
J2017012593408
EUID
ROONRC.J2017012593408
Înmatriculată
9 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Radu de la Afumaţi 29, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
175.443 RON
2025▲ 39,4%
Rezultat net
101.136 RON
2025▲ 73,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4791 — Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 175.443 101.136 8.873 0 110.249 101.376 1
2024 125.876 58.211 9.931 0 68.382 58.451 1
2023 236.200 156.420 6.835 0 163.495 156.660 1
2022 281.479 225.251 23.981 0 249.472 225.491 1
2021 61.996 39.264 1.457 0 39.321 37.864 0
2020 0 -1.352 1.936 336 200 -1.400 0
2019 0 0 584 336 200 -48 0
2018 — 0 584 336 200 -48 —
2017 — -248 584 336 200 -48 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
8,05% (2024: 14,52%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
12,43 (2024: 6,89)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
91,95% (2024: 85,48%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
91,73% (2024: 85,13%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,76% (2024: 99,59%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
57,65% (2024: 46,24%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CRUST FACTORY SRL

Reprezentantul firmei este: IOAN OANA MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
15.10.2026 Cod CAEN principal 1071 4791 ANAF