Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MACARONS BOUTIQUE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

MACARONS BOUTIQUE S.R.L. (CUI 38785032) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J12/318/2018 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (cod CAEN 1071). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.247 RON și un profit net de 1.159 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 28,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
38785032
Nr. ORC
J12/318/2018
EUID
ROONRC.J12/318/2018
Înmatriculată
8 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Meteor 4, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
6.247 RON
2025▲ 28,3%
Rezultat net
1.159 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Secțiunea C · Diviziunea 10 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
7311 Activități ale agențiilor de publicitate

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
Diviziunea 10 · Industria alimentară (3)
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (3)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7410 Activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 6.247 1.159 0 1.867 7.172 9.039 —
2024 4.870 -650 1.000 2.567 6.314 7.881 —
2023 9.675 -48 0 2.383 6.148 8.531 —
2022 5.968 1.831 310 — 8.889 8.579 —
2021 7.240 6.138 523 — 7.271 6.748 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0% (2024: 11,26%)
Datorii / Total active (total active: 9.039 RON)
Solvabilitate generală
— (2024: 8,88)
Total active / Datorii (total active: 9.039 RON)
Autonomie financiară
100% (2024: 88,74%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 9.039 RON)
Rentabilitate active (ROA)
12,82% (2024: -7,32%)
Profit net / Total active (total active: 9.039 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
12,82% (2024: -8,25%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
18,55% (2024: -13,35%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MACARONS BOUTIQUE S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: CIOARĂ SIMONA DIANA (administrator), BOGDAN LUCIAN (administrator), CIOARĂ NICOLAE-ADRIAN (administrator), BOGDAN CRISTINA-MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025