HAT TECH MANAGEMENT S.R.L.
HAT TECH MANAGEMENT S.R.L. (CUI 39893458) este înmatriculată din 2018 cu număr ORC J40/13439/2018 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de consultanță pentru afaceri și management (cod CAEN 7022, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 80.500 RON și un profit net de 72.207 RON. Cifra de afaceri e de 3,1 ori mai mare decât în 2021.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 39893458
- Nr. ORC
- J40/13439/2018
- EUID
- ROONRC.J40/13439/2018
- Înmatriculată
- 8 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).
Activitate
În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5210 Depozitări
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6312 Activități ale portalurilor web
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2019–2025. Surse: MFinanțe (2019–2021, 2023–2025) și ANAF (2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -17.385 | 2.841 | 210 | 57.703 | 55.072 | — |
| 2024 | — | 0 | 24.395 | 210 | 96.642 | 72.457 | — |
| 2023 | — | -2.808 | 24.395 | 210 | 96.642 | 72.457 | — |
| 2022 | 80.500 | 72.207 | 24.667 | 694 | 99.238 | 75.265 | 0 |
| 2021 | 26.262 | 6.201 | 22.252 | 6.572 | 18.738 | 3.058 | — |
| 2020 | 25.219 | -1.998 | 19.580 | 13.470 | 2.967 | -3.143 | — |
| 2019 | 10.270 | -1.258 | 32.032 | 19.850 | 11.037 | -1.145 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2022 (vs 2021)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre HAT TECH MANAGEMENT S.R.L.
Reprezentantul firmei este: BUTMALAI TUDOR (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .