Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CITADELA NOBLE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

CITADELA NOBLE S.R.L. (CUI 42298051) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J12/682/2020 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (cod CAEN 1071). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 21.000 RON și o pierdere netă de 38.918 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 8,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42298051
Nr. ORC
J12/682/2020
EUID
ROONRC.J12/682/2020
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Uliului 6, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
21.000 RON
2025▼ 8,7%
Rezultat net
-38.918 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Secțiunea C · Diviziunea 10 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (19) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similare
Diviziunea 10 · Industria alimentară (2)
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (7)
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte
  • 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții
  • 4664 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
  • 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou
  • 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8211 Activități combinate de secretariat
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (5)
  • 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9603 Activități de pompe funebre și similare
  • 9604 Activități de întreținere corporală
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Surse: MFinanțe (2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 21.000 -38.918 500.884 171.310 351.081 21.507 —
2024 23.000 -31.174 500.674 230.728 330.371 60.425 1
2023 — 7.094 215.773 — 307.371 91.598 —
2022 — 0 83.140 — 167.644 84.504 —
2021 0 0 83.140 0 167.644 84.504 0
2020 — 84.304 83.140 — 167.644 84.504 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
95,88% (2024: 89,23%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,04 (2024: 1,12)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
4,12% (2024: 10,77%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-7,45% (2024: -5,56%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-180,96% (2024: -51,59%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-185,32% (2024: -135,54%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CITADELA NOBLE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MICHI ANA MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025