Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MAX SPLASH & FOOD S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 08.10.2026 (ANAF)

MAX SPLASH & FOOD S.R.L. (CUI 42644732) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020006530406 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 2,3 milioane RON, un profit net de 611.278 RON și un număr mediu de 5 salariați. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2023 (+1,3%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42644732
Nr. ORC
J2020006530406
EUID
ROONRC.J2020006530406
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Traian 103, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
2.298.915 RON
2024▲ 1,3%
Rezultat net
611.278 RON
2024▼ 36,3%
Angajați
5
2024– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5611 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (5) · 3 diviziuni
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2024. Surse: MFinanțe (2021–2022) și ANAF (2023–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 2.298.915 611.278 1.636.538 11.854 4.417.250 2.792.566 5
2023 2.270.155 959.815 1.605.072 1.391 3.784.969 2.181.288 5
2022 1.868.191 815.576 1.127.017 1.391 2.347.099 1.221.473 2
2021 1.346.103 419.522 332.130 1.391 736.637 405.898 2

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
36,95% (2023: 42,39%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,71 (2023: 2,36)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
63,05% (2023: 57,61%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
13,8% (2023: 25,35%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
21,89% (2023: 44%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
26,59% (2023: 42,28%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MAX SPLASH & FOOD S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GHEORGHE MIHAI RĂZVAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
04.08.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF