Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GOOD HAND S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

GOOD HAND S.R.L. (CUI 43226576) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020014013401 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 552.204 RON, un profit net de 42.737 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 30,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
43226576
Nr. ORC
J2020014013401
EUID
ROONRC.J2020014013401
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Constantin Titel Petrescu 2, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
552.204 RON
2025▲ 30,5%
Rezultat net
42.737 RON
2025▲ 424,0%
Angajați
3
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5611 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (6) · 2 diviziuni
  • 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
Diviziunea 10 · Industria alimentară (3)
  • 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Surse: MFinanțe (2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 552.204 42.737 56.814 3.337 35.310 -18.167 3
2024 423.046 8.156 82.883 122 21.856 -60.905 3
2023 353.932 14.071 74.232 122 5.049 -69.061 2
2022 253.293 -19.685 114.791 122 31.537 -83.132 2
2021 98.823 -63.647 84.097 122 20.528 -63.447 3
2020 0 0 0 — 200 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
147,01% (2024: 377,12%)
Datorii / Total active (total active: 38.647 RON)
Solvabilitate generală
0,68 (2024: 0,27)
Total active / Datorii (total active: 38.647 RON)
Autonomie financiară
-47,01% (2024: -277,12%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 38.647 RON)
Rentabilitate active (ROA)
110,58% (2024: 37,11%)
Profit net / Total active (total active: 38.647 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
7,74% (2024: 1,93%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GOOD HAND S.R.L.

Reprezentantul firmei este: LAHTAW BAWM ZUNG (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025