Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RANN HALAL S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

RANN HALAL S.R.L. (CUI 43531987) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021000197400 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 774.936 RON, un profit net de 152.783 RON și un număr mediu de 6 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 39,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
43531987
Nr. ORC
J2021000197400
EUID
ROONRC.J2021000197400
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Colentina 16, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
774.936 RON
2025▲ 39,0%
Rezultat net
152.783 RON
2025▼ 48,9%
Angajați
6
2025

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5611 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (23) · 7 diviziuni
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Diviziunea 10 · Industria alimentară (5)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (8)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (4)
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (3)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Surse: MFinanțe (2021, 2024–2025) și ANAF (2022–2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 774.936 152.783 249.438 — 697.992 448.554 6
2024 557.550 298.859 64.391 — 360.162 295.771 —
2023 0 0 3.319 0 231 -3.088 0
2022 0 0 3.319 0 231 -3.088 0
2021 — -3.288 3.288 — — -3.288 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
35,74% (2024: 17,88%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,8 (2024: 5,59)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
64,26% (2024: 82,12%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
21,89% (2024: 82,98%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
34,06% (2024: 101,04%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
19,72% (2024: 53,6%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RANN HALAL S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ROMAN IULIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025